Brate nesicu, ako si to danas proso branka radicevica onda si ga pobedio,
izaso sam napolje i gledam u tebe (ako si to bio ti) i gledam, ko je to iza tebe?
Kad ono nema niko to keeway grmi... RESPECT
Sorry za off. Dragstar mi se mnooogo svidja, brate to je najmocniji skuter (samo treba veci zadnji tocak) razmisljao sam da ga kupim pre 2 godine, ali kada sam ubio krug snjim skroz sam se razocarao neznam dal taj skkkuter bio maximalno iscrpljen ugusen ili... al iso ko neki glanc nowi nerazradjeni kinez kome treba skinuti oju rolnicu.
Ako malo bolje pogledate videcete kako pljuje dinarcici na auspuh, a tek kad mu zavrne gas sto to ima zvuk "eeeeeee e e e eeevro evro evro 2 2 2, ti mu puknes gas on vice 5 5 5 ;D "
Sredina marta znaci = 14.-15. ili 21.-22. u mesecu. Koji datumi vecini odgovara, pratimo hidrometeoroloske aktivnosti,
pa ce se dogovorimo. Imamo mesec i po za dogovor, valjda ce se stigne vreme. Predlozeno odrediste nije los izbor.