Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE SUPER TENERE
  2. a sad ozbiljno.. mnogo me boli uvo za te vase kornjace..
  3. ma da.. moze biti jebiga.. za Teneru su jeftini delovi..
  4. kolko kosto to zadovoljstvo??
  5. onda mora da vozis neku noviju afriku od one KTM afrike od 8.500..
  6. koja provala...
  7. Jedino tako mozes da prodas Afriku sa tim felnama za 2300E ;D To care!!!! Afrika uz felne se prodaje..
  8. kako mocna masina.. :o :o wow
  9. ahahahahahaha nista smesnije nisam video... Ovo ladno moze da pobedi na Planet Uglyest Bike Contest ;D ;D
  10. ne radi se o bojama nego o tome da si postao lud ! kakvi ono cobani tamo postujes.. ludaku..
  11. cek cek cek.. oces da kazes da ti u evropskoj uniji (osim u Rumuniji) sa srpskom saobracajnom dozvolom + medjunarodnom saobracajnom dozvolom mozes voziti pod stranim tablicama?? -Ja kolko sam razumeo to je samo prevod nase dozvole za inostranstvo.. valjda.. Ne tice se to mene posto imam Rumunski i Srpski pasos, nego nije mi jasno.. ???
  12. Goso ti si covek prso ko prednja maska na afriku od mog komse..
  13. Cuti goso nemoj da pljujes bo bozijoj zapovjesti i gospodnjem vozilu..
  14. samo mora da ima neko giga mega ultra jako ojacanje pri tolkom medjuosovinskom rastojanju..
  15. I tako Bog rece sinovi moji vozite Teneru.. Serija je sam dokaz ubacila iz biblije, pa zamislite samo kad je i vladika blagoslovio, istu, iz serije mislim sta reci..
  16. Je li sta vozi Pop u Selo Gori u 52.Epizodi... Afrikanci...
  17. brate ako ti 1500 din mnogo da das... onda sta ce ti.. al bolje da imas. :-\
  18. Jok ce ga proda u delove.. ;D a i meni bi trebali nosace..
  19. Yamaha is better than Honda, ko ne veruje nek proba, kad se uveris javi se meni gvojze je sada po odlicnoj ceni.. Pesmica za Afrikance.. ;D ;D ;D
  20. sto jes' jes', ako ti aco tako kazes...
  21. au kolko ruzan je.... :o
  22. trebao si da uzmes vizir u boji pozadine da ti se slaze uz motor ;D
  23. YAMAHA DT 125 MX, 1980 god. , snaga: oko 20 ks, max brzina 130kmh, motor ide ko blesav.. Info Tel: 063/7883186 Sasa (Bobovo) Cena: 650e Nije fixna
  24. Bas lepa Tenera, vidi se da je ocuvana i to EXTRA
  25. to mozemo , ali za ove iz gradske cistoce ahahahahahahahahahahahahaha kolko si lud!!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja