Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. ljudi smo ;D A f650 i pegaso 650, razlikuje veoma malo stvari, osim optickog izgleda aprilija poseduje usd viljusku, ali nije isto kad te neko pita Sta vozis? Apriliju.. i kad bi reko BMW brate pa makar to bio i "sicusni" f650
  2. aprilijin rotax.. NO COMMENT
  3. Za 40 dana I moto skup.. lele sto brzo prolete zima !
  4. "pipkao" ahahahahahaha a jesi lud goso crko sam! Nego gde si se ti to sankao? Po nekoj planini po snegu ili dinama "Afrike" po pesku? ;D
  5. Ali cek tu nesto nije kako treba Za SuperTeneru 1989, 749ccm, 51kw izbacio mi: Ukupni troškovi Vaše polise osiguranja i taksi su: 15351.00 dinara + provizija banke ili pošte za svaku uplatnicu. Po quassaravoj prici za motore1989 i starije vazi nove propisi, jeftinije taxe. Sto je u njegovom slucaju izaslo 4000din manje (a 600 i 750 je mala razlika u ceni reg) , pa sad da li je to moguce da ce mene da izadje oko 11500 din? Ili se Convertor Updatovao? 15351din bez, 15951 din sa tablicom i saobracajnom u Svilajncu a za Novi Sad mi izbacuje da bi mi reg. sa saobr. i tablicom izasla 15701 din
  6. Kuku pa ja tek sad vido gde mi je premestena tema ;D
  7. Kupujem ako neko ima onu zastitu za far za teneru, od plexiglasa ili onu kao resetkastu.. pozz
  8. bmw f650 jeste mali.. ali u odnosu na gs1200 ili Varadero, a u odnosu na gs500 je.. (nemoz' se uporedi to) velik' ;D F650 je pun pogodak, u pogledu novac=dobijeno (a ako bas gledas 5000 din vise za registraciju onda jbga..
  9. To bre Jageru TAMAN ! A sto neki kazu da je preveliko.. jbga patuljku i peglica prostrana ;D
  10. hehe i to sto kazes, mora neko da ga pripazi
  11. Odlican motor sta drugo reci.. Startan, brz, trosi ulje (malo), a malo vise goriva.. nesto ispo 9 L Moje dugorocno iskustvo koje iznosi svega 40km moze ti reci da ima veoma loshe kocnice, znaci debeo djon na papuce i udri, nema ti drugo. Kao sto rece kolega bopk, teneru definise visoko tezisto sto uopste ne valja u nezgodnim situacijama. fabricki izduv, u slucaju da je ceo, je veoma tih, izlazni zvukovi su perfektno priguseni, voznja pri 2.500 o/min je kao da letis, motor se nista ne cuje, ali kada se stisne preko 5,6k obrtaja ima fenomenalan zvuk, ne preostar ali fin. Stavi slike kad stigne da vidimo tu Super Pustinju
  12. ovde je malo blatnjav, slikao u Vel. Planu na skupu letos
  13. TENERA JE BOLJA ! ! ;D Naucno dokayano u svakom aspektu
  14. ok onda ja sam vec i spremio prtljag za okrsaj p.s. fino mehanicko ulje je za vas ;D
  15. stra'.. ma kaki stra' nego nemam ni ich iskustva o off-u :-[ ako se skodrljam negde niz neku liticu, svi ste pozvani kod mene kuci na panaiju..
  16. ;D mislish, to cemo videti tek u maju ;D
  17. bas lep motor za svoje godine, verovatno nebi prodao kofere posebno a? Ili bi..
  18. nemo da pricas.. a sigurno ce u avione sad da stavljaju pokazivac brzina kao standardnu opremu ljudi uce na greskama
  19. brate sitno al dinamitno, jeste da ne ide mnogo brzo ali je veliki motor, istih ge gabarita kao i Intruder 750 jedino sto mala V mashina
  20. ajmo ljudi da se dogovorimo
  21. onda moramo da im ga zabiberimo.. mislim na trag da ne izjedu..
  22. zextreme, uzmesh veknu leba i baci mrvice iza da imash trag da moz da se vratish
  23. sudije sudije.. nego kako, bemwejashi su za to zaduzeni
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja