Jump to content

Moto Zajednica

Mediterraneo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    912
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mediterraneo

  1. ako ne upali varijanta sa madjarskom mozes da probas da potrazis potrebne delove na louis-u i ebay-u. postoji i opcija oglasa u "kupujem", verovatno bi se neko javio. ajd pa da brzo nadjes te delove i da se vozas
  2. mozes da se obratis i mati iz mladenovca. on moze i da ti nabavi i montira gumu. izuzetno je povoljan sa cenama. imao sam priliku da ga upoznam pre desetak dana - sasvim ok lik. vise o njemu imas ovde: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=33334.msg477693;boardseen#new a ovde i foto ilustraciju montaze, a bogami i testiranja novih pneumatika http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=32844.40
  3. nisam ni sumnjao neske da si izuzetan domacin nek ste se lepo proveli
  4. ciao ljiljo e ja sam ziveo u zabludi da si ti aktivni veteran na ovom forumu :o puno pozdrava
  5. pozdrav gremlinko
  6. prelepa voznja ... a jos lepse druzenje
  7. mada ovaj nesketov predlog ti je jednostavniji
  8. ako hoces djenerale mozemo se naci na nbg oko 10:30
  9. motel 1000 ruza se nalazi u podnozju avale, na avalskom drumu http://wikimapia.org/7740493/Motel-1000-ru%C5%BEa
  10. odgovara, posebno u 11h steta, no bice zgode za druzenje
  11. 1. Neskebg 2. Arakis 3. Shejtan 4. Gremlin 5. Jimmy (skoro sigurno Prevrtanje očima ) 6. herman 7. dopisi se kada i gde se nalazimo?
  12. bezolovni nego sto se stidis, daj slike bajka
  13. i ja jel zlajabgd mozda planira organizaciju jos jedne humanitarne vecere?
  14. obrati se kepo-u za bankarske instrukcije
  15. fantasticna predpremijera clanka o testiranju kaciga sstruja. sto vise clanaka o bezbednosti ljudi ce vise voditi racuna o kvalitetu i neophodnosti upotrebe opreme.
  16. bas mi zao sto ti zeznu taj crash bar. mozda je covek shvatio da treba da napravi oklopni motocikl
  17. testovi u elektronskoj formi su dostupni u auto skoli u kojoj se prijavis za polaganje
  18. uplaceno. nadam se da cemo skupiti dovoljno za operaciju. pozdrav boletu.
  19. oooo drugari, probudili ste se iz zimskog sna @srbshamo pozdrav srbshamo. dobro nam dosao! sto se tice vizira mislim da vam je laband dao dobar savet. detaljnije o tome mozete procitati na: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=21253.0 @warlock ukoliko svratis za beograd javi se pa mozemo zajedno da odemo do tog majstora. nego nikako da vidimo tvoj crash bar :o kada ce slike?
  20. pozdrav pronto, vidimo se mozda na leto.
  21. prikljucujem se akciji
  22. na samom ulasku u zemun, u bulevaru nikole tesle ili ti kod "kifle"
  23. daj boze, ali tesko da to urodi plodom druze
  24. u veslju ih se nanosao zlaja. pa da ih vidimo i uzivo za vikend na uscu.
  25. sto se tice gps uredjaja za pracenje - barabe su se vec dosetile, a i ove nase naucile fazone. date par stotina evra za gps a oni ka skenj*ju za 100 dinara na zalost isto vazi i za mobilni telefon. jedino sto je on mnogo manja investicija. naleteo sam na ove lance. ne znam nista o ovoj firmi ali tvrde da imaju sertifikat: http://podizanje-tereta.blogspot.com/2008/07/celicni-lanci-u-klasi-kvaliteta-8.html
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja