mozes da se obratis i mati iz mladenovca. on moze i da ti nabavi i montira gumu. izuzetno je povoljan sa cenama. imao sam priliku da ga upoznam pre desetak dana - sasvim ok lik.
vise o njemu imas ovde:
http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=33334.msg477693;boardseen#new
a ovde i foto ilustraciju montaze, a bogami i testiranja novih pneumatika
http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=32844.40