-
Broj tema i poruka
912 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Mediterraneo
-
Tvoji sinovi ako me secanje dobro sluzi? Ovo nisu prve medalje?
-
Passo di Gavia, Lago Nero Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
-
Taj "papir" je saobraćajna dozvola. Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
-
Lepa Gde je ovo e-mayl
-
Passo di Gavia, Lago Bianco Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
-
I ja imam ove gume na Varaderu. Izuzetno zadovoljan.
-
FORZA SERBIA Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
- 90 odgovora
-
- 1
-
-
- hardalpitour 2017
- san remo
-
(i 3 more)
Označeno tagovima:
-
Monte Isola, San Paolo i Loreto Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
-
:D Dobiće kada malo poraste [emoji14] Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
-
Joj što volem supu od detlića ... Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
-
Mozda ovde nema neko sa slicnim iskustvom. Probaj da postavis svoje pitanje ovde ili ovde.
-
Prvi put s Varaderom na Lago di Como Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
-
Prodaja motocikla Skyrunneru na obostranu zalost nije realizovana. Problem su talijanski zakoni, tj. izmene koje su napravili u toku 2014 i 2016 a koje se odnose na izvoz za fizicka lica. Po tom zakonu prodavac u Italiji moze da odjavi motocikl tek nakon registracije istog u Srbiji, sa novom srpskom i starom talijanskom saobracajnom. Ukoliko MUP zadrzi talijansku saobracajnu, a koliko mi je poznato to se i desava, trebalo bi da izda potvrdu o tome. Ukoliko to ne uradi vozilo u Italiji nikada nece moci da se odjavi. Finasijska posledica po prodavca je da ce do kraja zivota morati da placa porez na pokretnu imovinu kao da ga i dalje poseduje i koristi. To za motocikl snage oko 100 KS iznosi oko 100 EUR godisnje. Situacija je dovedena do apsurda i nije sinhronizovana cak ni sa clanicama EU. Tako da recimo u pojedinim drzavama ne mozete da registrujete uvezeni motocik sve dok se ne odjavi iz Italije, a iz Italije ne moze da se odjavi sve dok se tamo nije registrovao: " ... Tuttavia esiste una complicazione ulteriore: in molti casi i paesi esteri, per poter reimmatricolare un’auto, chiedono il certificato di radiazione proveniente dal paese di origine. Che in Italia non viene più dato senza la reimmatricolazione. Fantastico. ..." Ovo vazi za fizicka lica. Za firme su ostavili dovoljno prostora da bi mogle i dalje da posluju. Cena ovog motora je tolika da je besmisleno placati nekoj firmi da ga formalno "provuce" kroz papire za izvoz. Moja zelja je bila da motocikl ostane na forumu. S obzirom na sve navedeno odustajem od prodaje u Srbiji i zakljucavam ovaj oglas. P.S. Veliki benefit cele ove gungule je da sam imao priliku da se blize upoznam sa Skyrunner-om .
-
BMW R1200GS zamena kočione tečnosti u dva i po sata
Mediterraneo je odgovorio članu bmw u Sam Svoj Majstor
Motor je prelep nego se ja šalim Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk -
BMW R1200GS zamena kočione tečnosti u dva i po sata
Mediterraneo je odgovorio članu bmw u Sam Svoj Majstor
Sjajno ti je ovo kolega ali "pacijent" ti je nešto užuteo Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk -
Tacno tako. U Italiji ne postoje tablice za izvoz kao recimo u Nemackoj tako da je jedina opcija transport vozila na prikolici.
-
Šta da se radi. Gde su mladi tu je šala Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
-
:D :D Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
-
Ti si čovek koji uvek zna da me nasmeje. U iščekivanju vesti od Skyrunner odoh na plažu da se rešim stresa Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
-
Vi ste vase odradili. Sada mozete i u opremi za plazu
-
Saveti koje ti dao kolega e-mayl zlata vrede. Venecija je jedini talijanski grad gde se placa parking za motocikle. Sto se tice duzine boravka jedan dan je premalo a 6 sati nisu dovoljni za bilo sta.
-
U dogovoru sa kolegom Jasminkom otkljucavam oglas. Kolega koji je izuzetno raspolezen za kupovinu je Skyrunner.
-
-
Motocikl je stalno bio garaziran. Nisam ga koristio za odlazak na posao i ostavljao po ceo dan na suncu i kisi. Iskljucivo vikend voznje do Lago di Garda, Lago di Como, Alpi ... Ovo su fotke koje sam napravio danas: Ovo sam ga ja "udesio" . Dalmatinci bi mi rekli "Vrag ti sricu odnija". Vidi se ispod natpisa Honda: Zelim da napomenem jos jednu stvar. Kada sam ga kupovao, kolega pronto koji mi je pomagao u akciji, inace lafcina od coveka, i skrenuo mi je paznju na dve male ogebotine. Zamalo to da me odbije. Nalaze se na motoru i stitniku auspuha. Kada sam otisao da pogledam bajk shvatio sam da se radi o jedva primetnim i vrlo plitkim ogrebotinama. Verujem da je naslonjen na zid ili nesto slicno: U trenutku kada sam ga pazario bio je skup. Mogao sam za iste pare da kupim solidno odrzavanog VFR 800. Ja izabrah njega. I nije mi zao. Koliko ja vidim na njemu je sve 100% fabricko. Nikada nije menjan ni jedan zmigavac, retrovizor ... Razumem da je tesko kupiti mator na daljinu. Zato sam se potrudio da sve sto detaljnije opisem i slikam. Zakacicu i video koji napravih danas. Verujem da je tesko biti vise transparentan od ovoga.
-
Motor je u IT. Registrovan, vozi se svaki dan. Dogovoreno. Oglas zakljucavam dod daljeg. Kao sto ti rekoh u poruci popodne cu da ga slikam, kako i dolikuje, kacim slike avde a mi se cujemo uvece. Ceka tebe, ako bude bilo sudjeno Hvala
