Jump to content

Moto Zajednica

Miki Mecava

Članovi
  • Broj tema i poruka

    25
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Miki Mecava

  1. Pozdrav drugari, dobar drugar koji ulazi u svet ozbiljnijeg motociklizma a nije jos na forumu je u potrazi za kawasakijem z750 od 2007 godine na gore, pa ako neko ima odavde ili zna neki dobar primerak neka ponudi. Hvala unapred
  2. Pozdrav drugari, hteo sam samo svima da Vam se zahvalim koji ste pisali u ovoj temi, ne znam kako je ranije nisam ispratio! Ukratko moja prica je sledeca posedujem Tigra od 2022. godine i mnogo sam se lepo vozio sa njim dve godine. Nije bilo nikakvih problema, motor je bombonica, meni je s obzirom da sam presao sa R klase bilo bitno da motor bude lep sto nije bas slucaj sa turing motorima i da ima dobro ogibljenje i kocnice. Tigar je stvarno u tom cenovnom rangu ispred svih cak i kad su noviji motori u pitanju stvarno mnogo daje za ulozen novac. Malo sam se raspisao i otisao u off. 2024 mi je zena zatrudnela i motor sam stavio u oglas, bio je do skoro na oglasu i imao sam 2 poziva, da li zbog cene ili cega ne znam, nisam ga oglasao ovde jer nisam imao dovoljno postova i mogucnosti, a nisam hteo da smaram druge ljude. Uglavnom poenta ove moje poduze price na kojoj vam se izvinjavam je da sam poceo da razmisljam da sredim malo motor i da ga registrujem uz to sam naleteo na ovu temu koja me je osamarila i zakljucio sam da sam ustvari imao mnogo srece sto nisam prodao Tigra jer posle njega stvarno ne znam sta bih uzeo. Hvala Vam jos jednom svima koji ste pisali u ovoj temi!
  3. Kupujem staklo migavca kao sa slike ili ako neko ima preporuku za nekog ko rastura skutere, po oem broju pase na triumph tiger, neke beverlije i neke gilere
  4. Potreban mi je originalni migavac za Triumph Tiger 1050 2009 ako neko ima ili zna nekoga da ima.
  5. Bila mi je cast opet biti u ovoj veseloj koloni ! Hvala svima i bravo !
  6. Od kad sam video temu ne mogu da docekam, ko malo dete Uplaceno i prosledjeno jos nekim ljudima van moto sveta. Vidimo se
  7. Moze li neki kontakt? Koliko se dugo ceka? Zadnji motor koji mi je imao obican filter sam imao pre 4 godine i filter je bio 2500din
  8. Moze, hvala ti ! Ja bih moj na najtvrdje, ako te zanima najmekse imamo opciju
  9. Propisao skroz, Andrej ih trenutno ne radi, moze da se salje preko, ali se ceka 2 nedelje i ne zna se krajnja cena unapred
  10. Tiger 1050 2009 negde procitah da je isti i za varadera. Neki se vukao mesecima na kp i ja dok sam skapirao da mi treba i da mi se ne isplati da repariram moj covek ga prodao
  11. Uvrsti i neki zadnji amortizer u to molim te
  12. Isti problem sam imao pre par nedelja. Trion motors sam zvao, trazili su mi broj sasije i rekli da se ceka preko mesec dana cini mi se ako ga uopste imaju. Jako sam zadovoljan motorom (triumph tiger 1050) ali izgleda da je krenulo ono na sta su me ljudi upozoravali - igranka oko delova P.s. cekam Zareta iz Marinkove Bare on ocekuje neku isporuku filtera
  13. Cuo sam da je dosta vise, pa mi je bilo malo previse, hvala na odgovoru !
  14. Na nekoliko strana sam cuo da su dobri potrosaci, da li neko ima informaciju iz prve ruke? Konktetno se razmisljam za trijumf tiger 1050
  15. Pozdrav ljudi kakva je situacija sa odrzavanjem TD, vreme nije bas obecavajuce
  16. Sad je jasnije, samo me zanima do kad u subotu tj sutra javljate inace kad dodje do promena ako je bilo ovakvih situacija, cisto da ne cekam do sutra uvece informaciju ili da li sutra u nekom trenutku mogu da ako se ne oslobodi mesto za celodnevnu voznju prebacim za bar pola dana?
  17. Koliko sam razumeo mail trebali su da mi jave danas do 12h da li vozim ili ne? Pisao sam mail i na trackday ali nema nikakvog odgovara. Kome da se obratim da vidim da li vozim ili ne? Pozdrav
  18. Pozdrav uplatio sam kotizaciju za ceo dan za TD i sad mi kazu da sam na cekanju, jel postoji neka lista da se vidi koji sam na cekanju ili da li mogu da prebacim za popodne ili prepodne ako ima mesta?
  19. Drago mi je da se raspisala tema. Veliki pozdrav za sve stare, ali i nove drugare !
  20. Evo teme, predhodnog vlasnika
  21. Zna je verovatno vecina Vas. To je ona Darkova honda sto je imala probleme sa strujom, ali je sad ko pracka
  22. Tu vec ima logike Salu na stranu, par drugara pocelo da me zeza nesto i ostade tako
  23. Hvala svima, bolje Vas nasao. Hahah nije
  24. Pozdrav svima koliko Vas ima. Zovem se Miroslav od miloste nazvan Miki Mecava Iz Beograda sam, imam 23 godine i trenutno vozim Hondu CBR F4i sport Pratio sam Vas forum u zadnjih par meseci, ucestvovao u Dedamrazijadi i rekoh vreme je da se uclanim
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja