Od 2018.godine donešen zakon za dvotočkaše da je moguća registracija manja od godinu dana, najmanje mesec dana, isto tako važi i za polisu osiguranja, koliko želite meseci da reg.toliko Vam važi i polisa osiguranja.
Što se tiče odjave, vraćanja tablica ili mogućnost ponovne registracije stvari stoje da ukoliko ste dvotočkaš reg.recimo 6 meseci ili manje više nije bitno sada, po isteku registracije dužni ste da u roku od godinu dana izvršite povraćaj tablica i odjavu ili ponovnu registraciju i br.Vam ostaje isti
Dakle godinu dana od momenta isteka imate vremena za vraćanje, a registraciju možete produžiti kad god posle isteka, periodično, koliko Vi želite.
Nadam se da sam Vam pomogao