Jump to content

Moto Zajednica

DarkoČa

Članovi
  • Broj tema i poruka

    626
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: DarkoČa

  1. Obzirom da se približava famozni Moto vikend u Trebinju u organizaciji TNT Trebinje, namera mi je da isti posetim! Ujedno bih obišao i mesta u okruženju. Plan je 4 dana, tačnije četvrtak 06.06. - 09.06. (četvrtak - petak - subota - nedelja) 06.06 (prvi dan) Polazak Čačak, u popodnevnim časovima između 15h - 17h, preko: Požega, Užica (SRB), Višegrad, Foča, Tjentište , Gacko , Bileća - dolazak u Trebinje (BiH) do 22h. To je tura oko 330 - 350 km. U cugu uz pauze po potrebi. 07.06. (drugi dan) Planirana do Mostara i mesta u okruženju, ruta tj putanja pošto ima više opcija će biti naknadno odabrana, postavljena je ruta čisto vizuelizacije radi. 08.06. (treći dan) Planirana Dubrovnik i Herceg Novi. U Herceg Novom kupanjac , osećam da će biti lepo vreme 09.06. (četvrti dan) Povratak u surovu realnost ali kroz prelepe predele preko Nikšića, Krnovo, Šavnik, Žabljak, Pljevlja (MNE), Prijepolje, Nova Varoš, Zlatibor, Užice, Čačak (SRB) U povratku mi je bitno takođe da se obiđe Manastir Ostrog *** Ideja o ovakvom proputovanju proistekla čitajući na forumu BJB o prethodnim Putopisima video slične rute, mesta koje su kolege obilazili. Svakako će mi značajno biti od Vas kolega koji ste prethodnih godina išli ovim deonicama, da mi skrenete pažnju tipa , gde je dobra klopa, odmor, šta posetiti, ako sam nešto izostavio, bio bih i više nego zahvalan. , Takođe kome je interesantno, može se pridružiti, jer u društvu je svakako bolje. Da napomenem da od polaska do Trebinja, dakle prvi dan za sada učestvuju 4 bajkera (3 moja drugara i Ja) da li će tako ostati do kraja videćemo. Pozdrav i puno sigurnih km Vam želim u ovoj sezoni!
  2. da, da, bez @Skiboban ništa
  3. Bas vala..... Viber gupa gori
  4. Prava Touring tura, prelepa mesta koja ćete obići. Stelvio mi je jedno od TOP mesta za obići u opticaju ako ne ove, sledeće sezone, obavezno Sve najbolje! Uživajte
  5. Čučnuli rol barovi ko dete na nošu
  6. Imam Ja Ali je kombinacija crno-belo Motocikli | Oprema i delovi : Moto Jakna LUCKY STRIKE kožna XL 07.05.2019 - ID 77534577 - KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Bajkerska MOTO Jakna LUCKY STRIKE VeliÄ�ina: XL Boja: Crno ... Pošto sam kupio kombinezon, višak mi je, napravićemo cenu za obostrano zadovoljstvo ako ti odg.
  7. Kraće ne može, a da se nazove vožnja. Posle kišnih i hladnih dana, osvanuo je taj prelepi sunčani 08.05. U iščekivanju kraja radnog vremena hitro ka ljubimcu i đir do Zlatibora.
  8. Lepa turica, sve pohvale za klip, vreme poslužilo, moraće se obići i lično
  9. Tu su PUME da se ujednače sa Jašom Ma boli te, bitno je da je tebi LEČO što bi rekli
  10. Ako ne uspeš naći odgovarajući, kontaktiraj Crash Bars SEBA, on pravi po tvom narudžbini Srećno
  11. sve pohvale za putopis, otvorio si mi temu za razmišljenje o putu ka tamo i šta sve treba posetiti Fotke kao san, respect za one gde se vidi rudnik majdanper, meni deluje ko da nije u SRB, i šteta što si sam bio na proputovanju, lepše je u društvu al u svakom slučaju lepo provedeni dani
  12. Predobro izgleda, mada sam hteo odmah napisati sa moje strane gledišta da su migavci dosta sa strane, a onda ste verujem i Vi uvideli i dodali jos sa dodnje strane tako da je to po meni čista 10-tka i pun pogodak! Još je lepši kad je montiran na Maxi, ovo je H.Silver Wing ako dobro vidim Takođe kapa dole da GIVI top case Moraću te angažovati da i meni uradiš kada se prinovim zadnjim Top Case-om
  13. SHOEI Raid 2 / Race blue kao SPECIAL Edition, jeste stariji model, al NOVO je NOVO kupio u CH, dobio gratis pinlock Posto nisu imali na stanju tamni vizir, tu je Sekula i stvar resena, stize tamni vizir iz Louisa Inace Kaciga je TOP
  14. Uzdravlje i da te uvek nasmejanog vrati kuci, sa puno sigurnih kilometara
  15. Ne bih da offujem ali bez uredne servisne dokumentacije o isporiji servisa bi mi bilo sve pod znakom pitanja, ovako prema fotkama jako pristojno izgleda da je sve na svome mestu.... .....sad uživo ćeš se uveriti, hoće španer malo da se čuje pa bi u svakom slučaju ako nisi potkovan znanjem i poznavanjem Motora, vrlina, caka, mana, angažuj nekoga, malo košta a puno znači, u zdravlju da ti pođe sve za rukom kako si zamislio i puni pređenih i sigurnih km.želim
  16. DarkoČa

    R 1200 RT

    Mnoooogo mocan MOTOR namerno velikim slovima MOTOR jer to i zasluzuje, imao sam prilike na model 2009-to da sednem ne i da se usudim da ga probam jer sam bio madji i sitniji, ipak je za malo krupnije momke, sto ne znaci da me nece sacekati kada malo omatorim i kad se izuktim. Sve pohvale i veliki RESPECT
  17. Onda pijemo piće u Trebinju ako ne stignemo do tada, pozzZ BRT
  18. eeee, ako ideš u četvrtak preko Čačka da svratiš na pićence
  19. Mogu da kažem da smo tu negde isti što se tiče propusta najboljeg skupa na Balkanu Ali ove godine se dolazi, pa makar gorelo. Ja planiram pokret u četvrtak 06.06. Polazak iz Čačka preko UE pa na granični prelaz Kotroman i dalje ka Tjentištu i Trebinje, petak je planiran za odlazak do Mostara. subota Herceg Novi, Dubrovnik. nedelja polazak nazad preko Nikšića sa obaveznim penjanjem na Ostrog i kasnije preko Žabljaka i dalje ka SRB Uglavnom, sve pohvale za organizatora, vidimo se!!!
  20. Bilo kako bilo, Igor vise nije u SRB ali bi rado radio, culi smo se oko rada jedne od Kaciga, za sada je u Austriji, toliko......
  21. Poslušaj majstora od 0:30, sve objasnio xaxax, šala mala, verujem da te neće ostaviti ravnodušnog Tracer
  22. Pozdrav, Kupujem Kožni dvodelni kombinezon Br.56 do 300-350 evropskih Kao deo cene dajem u zamenu uz doplatu Lucky Strike kožnu jaknu Vel.XL Jakna je kao nova, ima full protektore / ledja, ramena laktovi cenim je 80evropskih i smatram da je cena skoz korektna Ukoliko nekome odgovara odavav vid saradnje neka se javne, pozzZ
  23. Dobar je, ma to je sitnica, verujem da ne smeta, koliko ti ceniš tvoj polovan kao takav
  24. Motul 300v ili Motorex full synth Jedan od razloga što pretendujem za Motorex je taj sto se pojavilo dosta fals Motul-a. Motor na Motorex-u radi sjajno
  25. A da oteraš u servis i uradiš dijagnostiku, ili si i sam Majstor, ne znam, si li ustanovio problem!?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja