Ma izaci ce me 3 puta skuplje jos cekanje, nema sanse. Radili su mi za prednju davne 2008, jos drze nikakvih problema, sve preporuke. Kontam da ce biti skuplja postarina od gumica.
Kontam da saljem semeringe i klip.
Zato pre toga pitam ovde ako neko ima vec rastavljeno mozda da premeri ili posalje pa cu platiti.
Abarth , ako ne gresim, mi je rekao da ce da vidi da li on ima ali izgleda da nema niti je radio u servisu , ili nema vremena.