Treba koristiti to sto si u Srbiji- potplati, podmazi, zajebi, smuljaj
Nego, ovaj mladi Alvirko se pretvara u caleta jbt, poceo da mlati rukama isto, da se gega isto ....
Kao neko kod 12 godina vozi gpz , potvrdjujem. Ne kvari se, ne ostavlja me na putu...jednostavno dobro sluzi i dobro se druzimo godinama.
Uz to, mnogo uspomena...