Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. Lepi su vam ovi fjrovi. Mada ne bi ja to terao po gradu nema sanse. Al se mogu zamisliti na takvom jednom. Parkirao malog da se frajerisem malo
  2. Sta je ovo sa crnom hronikom vise...
  3. Tacno tako. Dada, tu je on jos ponekad kad mu je jakoooo dosadno udje na forum. Sad je na ovom skutercetu, i ponekad se ocesao o moju afriku.
  4. Coveku je potrebno malo za srecu. Osmeh je od uva do uva, bilo to 150cc ili 750cc. Bitno je da su dva tocka drpili mome ocu @svetacskuterce dok nije tu.
  5. ova kolor sema mi je plan, ako stigne na red pre nego sto ode od mene...
  6. Evo stigao danas da islikam kako je trenutno stanje...
  7. Ti si ovaj moderan Bg bajker. Mi pravi istinski, cenimo prave motore
  8. Znam jednu dobru afriku u bgu, cuvana pod staklenim zvonom, bukvalno. Nema je na oglasu
  9. Bukvalno, ja sam se sa 194 fino spakovao na moju afriku al mislim da bi mi gs jos vise legao
  10. Africka ceka vec mesec dana da dodje na red za lepljenje nalepnica, a cekace jos toliko cini mi se, pre nego sto u fabrickom koloru ode nazad na oglas. U ovakvom sad stanju 2600e ko hoce, pa moze i da lepi nalepnice na nju kakve hoce. Znaci oguljena skroz, ostala cista bela farba ispod. Stoji u garazi, od aprila presla celih 100km, rega istekla, zbog toga je i cena ta. Kad je polepim u fabricke nalepnice i platim to sve, bice nesto visa cena. evo fotka kakva je trenutno naravno sve sto je islo uz nju ide i dalje, plus i onaj "dupli" blatobran
  11. Uh, ne daj boze nikom...
  12. Nista, koleginica dve god nije registrovala auto, niti odjavila, otisla sad, uradila teh, vratila stare table i dobila nove. Nema logike da se placa kazna kad si ti to platio i vazi 7god ili sad vec beskonacno, to je tvoje vlasnistvo
  13. drmilan_

    TDM Srbija

    Nema goreg mesta za telefon od ovog. I slazem se sa obojicom kolega iznad vezano za sve sto su rekli!
  14. tu ces svasta naci
  15. Probaj da zamenis filter goriva zapocetak i sva ta creva ocistis, moguce da se tu krije problem
  16. Ovakvu temu sam ja otvorio pa se nastavila i za ostale bolove u voznji. Malo search opcija i svasta se nadje
  17. Al je vama svima dosadno, tema izmisljena, nema nikakve logike, nego da se dokoni ljudi prepucavaju oko gluposti. Daj @lencugane nasedaj i ti
  18. Vozio mitas e08 na transalpu celu sezonu, a vala se navozao sa njim i nikad nije pustila gume negde. Posle kupio iste na afriku, cak su i po prvom snegu na Jahorini bile, -2c, isto nista. Presao sa njima nekih 7000km. Tako da te price mitas je shit, prica onaj ko je nikad nije vozio.
  19. Ma to te navukao na poklone i spustanje cene samo da mu odvuces djubre iz kuce
  20. Krsteni bev napolju je ista cena kao i kod nas, a oni to sve uzimaju za bagatelu, mozes misliti kako onda tamo izgledaju
  21. Ja prodao moju jos manju, krecem skoro do grada za divno cudo motorom, reko gde mi je tank torba da potrpam sitnice, ubih se trazeci nema je nigde, posle se setih da sam je prodao. Hteo uzeti drugu, listam oglase nema nista, odustao. Od tad nisam seo na motor vise sad me kopka ova tvoja, al s obzirom da mi rega silazi za 5 dana a motor ne vozim uopste, steta da uzmem pa i meni da stoji. A na beverly koji planiram nemam gde da je turim otici ce ovo brzo ako vec nije..
  22. Ja licno kod njega ne bi nista uzeo, klasican trgovac, zamaze za prodaju. Video i cuo svasta o njemu. Iz Su sam tako da ga ne bih preporucio. Al bar prizna da ne zna sta mu stize pa licka, mada mislim da jako dobro zna sta mu stize
  23. On je pitao jer mozda misli da je narasla, jer se njemu to desilo, sa 3300 na 3550 pa na 4000 rat u ukrajini..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja