Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. Pazite se sledeci put kad idete bez dozvole i kacige
  2. Cuo jutros na vestima... Nis je bas crna tacka ovih dana... Nek pociva u miru
  3. I mislio sam da ih dunem crnim sprejem. Dopunjava se to hladnom uvek za vreme trke. Na putovanjima mi ne igra ulogu, em je full face kaciga na meni, em voda vruca
  4. Znaci moracu da kupim afriku
  5. Da li je moguce takav nosac navigacije napraviti na transalpa?
  6. Montirao drzac bidona na crash bar. Mnogo mi znaci jer kad sudim trke, ceo dan na motoru a nemam gde staviti vodu. Ovako mi je najprakticnije.
  7. Posto pratim biciklisticke trke, niken se mnogo tera. Od dana od kad je izasao. To samo kod nas nije slucaj
  8. Nama visokima trkalice stoje ko piletu sise
  9. I ja sam cuo da te nece juriti ako krenes da bezis
  10. Onda nista, nemoj se cimati. Hvala!
  11. Motocikli | Oprema i delovi : Honda NT 650 V Deauville 1998 - 2004 Centralni stender 01.05.2020 - ID 88735083 - KupujemProdajem M.KUPUJEMPRODAJEM.COM Ispravan dosta mi je nekako slican bar sto se tice tog uzeg dela gore
  12. Da li bi mogao neko ko ima centralni da premeri i posalje mere a i @N.F.S. Isto. elem, nasao sam od deauvila na kp, a slican mi je nekako kao za TA. Pa bi to @svetac sredio da pase na TA, bar da je priblizan. Da ne mora nov ni od cega da pravi
  13. Ima tema bas o akumulatorima, i da mora slabiji
  14. Da li ako nosim xl jaknu, trebam uzeti xxl kabanicu? Da ne bi bila mala kad se navuce preko? Motocikli | Oprema i delovi : Moto kišna jakna -NOVO-NOVO- 12.05.2020 - ID 87867953 - KupujemProdajem M.KUPUJEMPRODAJEM.COM ****NOVO****... Nova moto kiÅ¡na jakna velicine XXL, u perfektnom stanju, ... primetih ovu, nije skupa, ali kvalitet?? ili uzeti od @LuckyVladano jednodelnu kabanicu?
  15. drmilan_

    ФЈР

    Al ona slobina slika na kraju oglasa...
  16. Mozda je ovo prilika da se povrati stari reli. Mozda uz neku pomoc drzave?
  17. Tad smo trebali na more... al bice kupanja na zaovinama
  18. Aj uzmi avgust 5-19
  19. A da pokrenemo ovu temu opet shodno situaciji u drzavi i tome da ce svi letovati u Srbiji? Kojim putem proci i sta sve obici za dve nedelje godisnjeg kojeg ce svako imati? Mi cemo neki velik krug napraviti pocevsi iz Subotice, zadrzacemo se dan dva kod @Mile123 (da ti se najavim ovom prilikom ) na Tari a ostalo samo vozanje.
  20. Mi otkazali letovanje u cg. Ubedjuje me vlasnik smestaja da se strpim bice sve ok. Nije meni do korone, ne cimam se oko toga, nego sto cu morati da se testiram da bih otisao i vratio se. I zamisli baksuza da pokupim slucajno tamo nesto pa da moram u karantin kad se vratim. Pasce neki djir po srbiji uzduz i popreko
  21. Mislim na sve, katastrofa
  22. Evo jedna od veceras
  23. Honda transalp WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Honda transalp, 1994. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 45000 km, Bela Crkva. Cena 1.600 € - Motori - Polovni Automobili sta je ovo? Kako ovo prolazi tehnicki? A pritom je ruzno
  24. Nek kupi litru, a moze i jos nesto uz to. Jbt 20god. Pa ja imam 24 pa sam balavac, a koliki sam tek bio sa 20. A kad budem imao 30 onda ce mi i ove trenutne godine biti smesne. Al neka uzmi sve sto ti zivot pruza. Samo pametno
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja