Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. Ma kupi vazdusnu sirenu, pa kad zatrubis ima da te cuje. Sta vredi sto kaze Zika, dzaba ces ga ti turirati da bi te culi kad ce te cuti svi iza i okolo samo ne taj ispred, ne obracaju paznju svakako na nas, sa tim se moras pomiriti
  2. drmilan_

    Prvi motor

    Pa mogu ja da volim motor iako moj tata ne voli, on voli plavuse ja crnke. Pa zar moram i ja plavusu? ps tata vozi motore ceo zivot
  3. Vazi
  4. drmilan_

    Prvi motor

    Gledajuci sebe sa 18 sto nije bilo jako davno i ove danasnje klince je nebo i zemlja. Da li je do vaspitanja ili cega. Tako da mislim da u danasnje vreme nije pametno da sa 17-18god seda na 500ccm. Ja sam sa 9god vec uveliko vozio automatik a sa 14 dobio dozvolu pa presao na skuter. Al kazem to sam ja. Danas svi vole da se pokazu u drustvu pa malo da daju gasa. Za 2500e da bira motor za pokazivanje (uzivanje)
  5. Kako to da proverim?
  6. Vazi, hvala
  7. Danas primetih nesot cudno prilikom voznje. Kad sam dao pun gas, al bas ono do panja zavrnuo rucicu kao da mi stucne, reko ucinilo mi se. Inace da naglasim odma NIKAD ne dajem pun gas, al danas bio pravac pa reko da ga produvam malo kad ono prc. Posle vozim i lagano ubrzavam al teram ga do 6000 obrtaja i tu krene opet kao da mu nestaje snage, u kojoj god brzini da sam. Ne vozim nikad tako divljacki al se cimam ako krenem obilaziti negde pa ga zavrnem a on stucne pa mogu ici u tri lepe. Rece mi kolega posto mi puca iz auspuha da treba nastelovati ventile, cekam da prodje ovo da uhvatim vreme da resim viljuske i stelovanje ventila i da zamenim ulje. Da li mozda zbog ventila zna tako da "stucne" ?
  8. Ova tema opet odlazi u totalno drugu raspravu. Sad se raspravlja kome odgovara R a kome naked a kome ADV. Prica je o ADV, i drzite se jednom teme aman ljudi, svaka tema ista prica. Posle kad ti treba nesto korisno ne mozes naci jer se ljudi raspravljaju o totalno desetoj temi
  9. Pa te afrike se i dalje teraju natovarene, i dalje idu i ici ce...
  10. Malo se informisite u opciji search. Nemojte stalno otvarati iste teme Tema 1 Tema 2 Tema 3
  11. Ima kolega @raps hjc is17 na sharp testu 5 zvezdica. Po pristupacnoj ceni
  12. Dobro vece
  13. Iskreno mi se mladji ne svidja, moj model je poslednji koji mi se svidja od TA. Tockovi su u planu za narednu zimu u zlatnu boju kao sto je na novoj africi, ta boja mi je nekako oznaka endura i drugu nisam ni razmisljao. Sediste mi je ok i za sad ga ne bih menjao, jedino cu o viziru da razmislim, o tom potom
  14. Prvenstveno zbog toga nisam nista radio, kad sam ono naprskao nista se nije videlo, jedino drugi vizir da odradim i to je to, kod Ivana
  15. Vizir je uzasan tako ljubicast, ne znam kako da ga sredim da bude tamniji, probao sam sa sprejem za zatamnnivanje farova al ne pije vodu, katastrofa je, folija za stakla ne moze tako da se lepi jer nije pravo ko stakla na autima nego sve ukrivo ide ( bar su mi tako rekli).
  16. GOTOVO !!!! Prezadovoljan sam kako je ispalo
  17. QUake 3??? Al je to matoro a dobroooo
  18. Vazi, mislim da u pp imate moje podatke od prosli put
  19. Tamo inace ide guma?
  20. drmilan_

    Bicikl

    Crno dete doslo bajsom sad. pored cikloberze ovde se neko intersuje za celicni bajs i da li je puno 160e. Halooo
  21. Jel prodata jakna?
  22. Sipaj za 1000 obican
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja