Nabacili maglenke da vidimo kako ce da cucnu. Prisrafili ih na drzace kormana od tomosa, sto je sigurno sigurno je, da ne prodjem kao sa prethodnim. Namontirao nastavak vizira i razlika je neverovatna. Nisam verovao da to toliko pomaze... a da i sasvim slucajno uzeh ove stikete za rezervoar da se ne grebe od jakne
proba 1,2
Ovaj forum je skrenuo sa putanje, sto je vise ljudi to je sve gore. Drzi me ovde to sto jos uvek ima dobrih ljudi koji hoce da pomognu a ne samo da uvale nesto.
Kupio i gornji i donji deo aktivnog. Stavio kacigu na glavu jet cisto da probam, ne bih se usudio voziti motor sa njom... za iste pare u louisu jet je 10x bolja. Sto po kvalitetu izrade, lezanje na glavi, udobnost, drzanje. Onu iz lidla kad sam stavio kao labosku da sam stavio.