Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2574
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

4 Pratilaca

O članu drmilan_

  • Rođendan 02/27/1996

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Subotica
  • Motocikl
    Africa RD07

Poslednji posetioci profila

18098 profile views

drmilan_'s Achievements

Drug član

Drug član (4/6)

6.2k

Reputacija u zajednici

  1. Kakav auto!
  2. kupljen je drugi auto Piki, zato je i ovaj na oglasu
  3. Za 1000e ne može bolje. Bio je ultra prljav, još ću ga na leto dubinski srediti, sad je bilo samo parocistac, krpice, kreme. Čovek je prao kola 1 godišnje. Hvala vam na ucestvovanju u temi, auto je kupljen ide lock.
  4. Kupljen, ima nekih ulaganja, ali za pare za koje je kupljen vredi.
  5. ma i ako nema tablice na slikama kao da su strane. Vide se tablice na jednoj slici, oni traze da im dostavim ocitanu saobracajnu ili sliku polise, imaju monopol pa im se moze, rađa mi se biznis ideja zbog ovoga sada
  6. Ma kakvi, odbijaju mi oglas jer nema tablice, dopisujem se sa njima preko mejla, saljem registracionu nalepnicu, sliku tablica, nije dosta, mora da se vidi ceo auto i tablica na njemu kao i izdaleka slikana registraciona nalepnica da se vidi da je na autu, sad kad sam ih pitao da li zele da dodjem licno da se uvere da je registrovan, nema odgovora
  7. Ne uspevam da okacim oglas na polovne i pored svih dokaza o registraciji auta, izgleda da cu morati licno da im oteram kola jer drugo ne vredi. Dok ovi sto kace krpe i farbaju u paintu to je ok, drze monopol pa misle da im se moze, stoka.
  8. Ovo je srebrna šalim se, od svih sa oglasa, po meni ova najlepše stoji, još u kombinaciji sa alu felnama, top
  9. Ja našao sa čime bih zamenio pežoa Just a moment... WWW.AUTOSCOUT24.CH Da se razumemo, volvo od par postova gore je za drugi auto, iz razloga sto zena od udesa neće više mala kola, ovaj bih ja da imam u garaži
  10. ma jok, nije mi o glavu sto se kaze, pozuricu sledeci put kad bude, u zadnje vreme j cesto bilo
  11. kod nas nema seta, nabijem ih na onu stvar, da udjem u kp garant bi ga bilo po 1000 vise
  12. Koliko mene to parkiranje na invalidska mesta i mesta rezervisana za porodicu iritira. Više invalidska, lidl tu prednjaci. Danas trazim parking kod lidla iako su prazna invalidska, za ne verovati, alii ne lezi vraze, staju dva ćacija, dobro poznata na invalidska mesta sa svojim lepsim polovinama i odose unutra, onaj jedan je zauzeo dva invalidska, i sta reci... Stojim i gledam ih, al sta god da im kazem, svaka rec je suvisna, jedino stvarno lepiti te stikere ko rusi, al ko ima toliko vremena.
  13. Nisam ga jos pazario, cekam vlasnika da mu ode temperatura u plus jer mu hladno da izadje na minus napolju
  14. Na prodaju Honda Jazz 2009to godiste. Motor je 1.4 100ks. Auto je uvezen iz CH pre dve godine, a mi smo ga takvog kupili u BG-u. Kupovinu je aminovao @Markone88. Auto radi kao sat, pali na zub, ko zna sta je Honda, zna o kakvom se autu radi. Na autu je uradjen servis, promenjeno ulje u menjacu, gume su zimske nove novcate, tek montirane, ima i letnje koristene, a registrovan je pred novu godinu, akumulator je jos nesto kratko u garanciji. Za dve godine je kod nas presao 5000km, toliko se vozi... Na satu je nesto preko 160.000km. Kad smo uzimali, proverio sam na car vertical i sve je štimalo. Potrosnja je nekih 8l po gradu. Digitalna klima, fabricki zatamnjena stakla. Slike su kad smo ga mi kupovali, ali se nista nije promenilo, identicno izgleda kao i tada. Inače moj otac je @svetaca auto je njegov. Cena je 5500e, za forumase dobar popust.
  15. Hoću, zelena metalik, unutra koza sa grejačima, automatska digitalna klima, dva seta točkova original alu jedni, gas atestiran do 28e a reg do maja. 1.8 benzinac, čovek vlasnik 13 god
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja