Jump to content

Moto Zajednica

Stefan Lone Wolf

Članovi
  • Broj tema i poruka

    248
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Stefan Lone Wolf

  1. Aha, stavim fabricki vizir, to je ok Za akrapa nije problem nece da zezaju, tek od 2021 Treba da skinem rol bar[emoji23][emoji23] Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  2. Jel isao neko na tehnički, ja tek idem u julu... Čuo sam da ce akrap od ove godine stavljati db killer koji se neće moći skinuti, ali saznaćemo na sajmu... Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  3. Jel moze neko da me ubaci u grupu na viberu? Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  4. Tu sam, moze Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  5. Ako si pri parama kupuj sve ne zali, ja grcam u dugovima a u opremi sam izgubio jedna kola, jbt ljubav je to [emoji7] Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  6. Zna ciga sta je "ajkula"[emoji1655][emoji23][emoji23] Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  7. Koja je cena i gde moze da se kupi? Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  8. Ako zakljucas ovde shark evo 3 ode tebi i swdiste [emoji23][emoji23][emoji23][emoji1655][emoji1655][emoji1655] Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  9. Odlicno pitanje Djole, i mene zanima Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  10. Kolege torba je prodata .
  11. Ja moram da probam Dainese jaknu, uvek sam se štekao i kupovao neke jeftinije ali sam prolazio dobro sa kisnim odelom, rešio sam da pazarim jaknu i kacigu ove godine. A onda cu po pljusku da teram kqo lud da je testiram [emoji23][emoji23][emoji23] Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  12. Ja sam kupio kisno neko odelo u maxxmomentu za 5hiljada, krasno sam se navozio sa njim ali bih takodjr i kupio neku jaknu posto vozim sa letnjom Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  13. 200e [emoji23][emoji23][emoji869][emoji869] Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  14. Hvala druže, ja znam da je Sena najbolja ali imam previše troškova oko motora ove godine probaću sa kinezima pa ćemo videti Ovih dana stižu Dainese jakne u Platnneru, baš imam želju da probam neku sa gorotexom i da vidim da li stvarno nepropuštaju vodu
  15. Kolege ajmo mala pomoć da ne otvaram novu temu, moje pitanje je šta vi preporučujete od handsfree za kacigu, nikad to nisam imao ali mi je sve potrebnije i potrebnije šta mislite o ovome? BT S2 Pro Motorcycle Intercom Helmet Headsets Wireless Bluetooth Interphone Handsfree Waterproof FM Radio 7 Languages Manual-in Helmet Headsets from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group WWW.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com FreedConn TCOM SC Bluetooth Motorcycle Interphone Headset Helmet Intercom LCD Screen with FM Radio + Soft Earpiece-in Helmet Headsets from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group WWW.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
  16. Kupljena u Loisu u Austriji RazLog prodaje treba mi veca Jednu sezonu probana samo Cena dogovor Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  17. Sator je nov sa Ali expresa i ni jednom nije osetio prirodu Razlog kupovine treba mi veci sator Cena dogovor Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  18. Alpinestar jakna Stara 2 sezone Kupljena u Dohi u alpinestar prodavnici Jakna je letnja ali bez problema moze da se vozi na oko 18 stepeni Razlog prodaje kupovina Dainese Cena dogovor, mi smo kolege bajkeri pa se lako i dogovaramo [emoji4] Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  19. Meni su rekli iz Yamahe da nece moci da se skine DB od sledece godine... Onda nema smisla kupovati akrapa nego samo praviti home made [emoji23][emoji23] Akrap ce biti samo ime a trenutno to nije kad se skine DB Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  20. Ja ga izvadio na 2017 jedva [emoji23][emoji23] Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  21. Ja nisam ni znao da postoji ovaj drugi [emoji23][emoji23][emoji23] tj nije mi bilo ni ponudjeno kad sam kupovao Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  22. U cemu je razlika izmedju racing line i titanium a Ili je to isto [emoji19] Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  23. Meni se pre 1500km upalila lampica za check engine mislim da to nema veze sa tim... Vozio sam ga par puta po strasno jakoj kisi da vidim da li ce izdrzati Iz platnera su mi rekli da je to zbog vode A ato se tice filtera pitacu sta misle, posto su mi stvarno dobri prijatelji Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  24. Meni nista nisu rekli kad sam stavljao, mislim da to nema veze jedno sa drugim. Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  25. A kada je skup u trebinju? Sent from my EML-L29 using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja