Jump to content

Moto Zajednica

Baki Vrsac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    448
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Baki Vrsac

  1. Eeeee ondaK dobro
  2. A ti? nije valjda da nas napustas?
  3. Ziko koliko si ti visok?
  4. Ovo je spisak nasih ljudi Panovaca, nadam se da ce se javiti jos neko ko nije na spisku i do aprila-maja cemo se dogovoriti i za datum i mesto okupljanja.
  5. Ima ovde ljudi kojih nema na viberu a bitno je da se druzimo bilo gde
  6. Ima nas jos ali ne posecuju grupu da vide informaciju polako do maja cemo se skupiti
  7. Gleda li jos neko ovu nasu grupu
  8. Sreten -Pirot
  9. Dejan- Golubac-Beograd
  10. Nadam se da se slazete da u polece po lepom vremenu organizujemo neki skup i da se sastanemo. Skup cu planirati da bude na takvom mestu da je svima dostupan . Zbog moje oraganizacije i planiranja dalje dodajte se molim vas na spisak. Bojan -Vrsac Zoki -Vrsac Goran-Pancevo Zile -Pancevo Vlada -Pancevo Dragan-Grocka Dragan-Bor Sveta-Bor Bane -Indjija Marko -Kula Zeka -Subotica( nadam se da nisam pogresio) Velja-Kragujevac Dragan -Aleksinac Josip -Sid
  11. Pa znas da ja nisam takav, ja samo gledam i pratim
  12. Ziv i samo posmatram ali je sad vec doslo vreme i za pocetak otganizacije skupa
  13. Ljudi da li ste dobro? Kako ste? Kako izdrzavate ove tmurne dane? Voleo bih da vidimo koliko nas ima i da polako pripremamo neki skup za prolece
  14. Velicina?
  15. Bravo Sveto. Vredelo je cekati i uzivati u putopisu. Veliki pozdrav za tebe i Dragana
  16. Sveto hoce li biti nastavka i dolaska u Srbiju
  17. Zeljno iscekujem nastavak
  18. Koja je cena?
  19. ja pratim ovu curu i ovu sto je kolega moreplovak oznacio i odlicne su
  20. Drugari prodajem moju Vectru C ako nekog interesuje tu sam za sva pitanja Hvala Opel Vectra C 1.9 cdti WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Opel Vectra C 1.9 cdti, 2004. godište, Karavan, Dizel 1900 cm3, vozilo prešlo 270000 km, Vršac. Putnička vozila -...
  21. Hvala
  22. Moze li za mog caleta?
  23. Ljudi sad nas ima bas dosta i bilo bi lepo da se skupimo, vidimo, upoznamo... za nove drugare koji nisu od pocetka sa nama, prosle godine smo napravili dva druzenja i bilo je zaista prelepo. Prvo je bilo u Boru zahvaljujuci Draganu i Sveti , drugo Rudnik -Kragujevac zahvaljujuci Veljku pa je red da nastavimo Ima li ko kakvu ideju gde bi mogli da se skupimo, provozamo i druzimo
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja