U pravu si Nikola ali nase evrope se vrte na malim obrtajima
oko 6-7000 je crvena kao kod svakog drugog auta.
E sad, na autu i original kais nakon 5 godina satruli a na evropama i posle 10-12-15 solidan
Negde sam napisao iskustvo sa holandskog foruma gde je covek stavio kais ali od astre f 17 isuzu i kaze da je isti br zuba i ista duzina. Dobro kaze Stanislav, najbolje bi bilo da se uporede kaisevi
Evo ovako, ja imam standardno sediste i dobro je, ali, moja zena prokuka nazad. Stalno se odupire nogama i klizi ka meni. Isli smo dunavsku i ja pozajmim od bubice sediste. Ona se odusevila a i meni je bilo odlicno. Kad sam vratio bubici i seo na moje ..... katastrofa koliko mi je bilo u pocetku neudobno i nekako visoko.
ja sam licno odusevljen sedistem koje ima bubica a radio mu je stiv iz nis bre batko