Jump to content

Moto Zajednica

Baki Vrsac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    448
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Baki Vrsac

  1. Sretna nova godina svima, puno zdravlja, srece, tolerancije i bezbednih kilometara
  2. Veliki pozdrav i dobro nam dosao
  3. Drugari u petak 07.12 BJBIkers organizuje novogodisnju zurku u Beogradu. Ko je zainteresovan da ide? Ja bih isao pa me interesuje da li bi jos neko
  4. Bilo mi je uzivanje citati. Hvala na putopisu
  5. Saperi, i uzimi polako
  6. Dragance ja moju juce po hladnoci odvezao u perionicu, oprao, namazao gume , uterao u garazu, nakacio na punjac , pokrio i do lepseg vremena neka cuti
  7. SVE CESTITKE ZA ODABIR Mislim da si pazario odlican motor i zelim ti puno bezbednih kilometara Trenutno u klubu imamo 2 kom ST1300
  8. U pravu si Nikola ali nase evrope se vrte na malim obrtajima oko 6-7000 je crvena kao kod svakog drugog auta. E sad, na autu i original kais nakon 5 godina satruli a na evropama i posle 10-12-15 solidan
  9. Javice se Bane iz Indjije , on je menjao Bane javi seeee
  10. Negde sam napisao iskustvo sa holandskog foruma gde je covek stavio kais ali od astre f 17 isuzu i kaze da je isti br zuba i ista duzina. Dobro kaze Stanislav, najbolje bi bilo da se uporede kaisevi
  11. Savijen zbog transporta
  12. Prelepaaaaaa inace tu ti je u komsiluku Marko-Kula i Zeka- Subotica
  13. Sledeci vikend se vidimo
  14. Vazi se
  15. Lako, vozis 50 i stisnes jako zadnju, ako skripi znaci da ne radi a anko trese RADI
  16. Dobro nam dosao. Odakle si? Odlican izbor i dobar motor. Sto se tice ABS-a javice ti se nas drugar Zile iz Panceva koji ima isti problem
  17. Veliki pozdarv Vlado. Sa ST om nema velike greske. mozda ce se javiti Marko iz Kule ili Zeka iz Subotice da eventualno znaju vlasnika.
  18. Nisam studirao imam ih ali nisam cackao
  19. Ako ti radi Stiv i samo mu kazi da bude kao od Gorana iz Panceva, mislim da ces biti prezadovoljan
  20. Evo ovako, ja imam standardno sediste i dobro je, ali, moja zena prokuka nazad. Stalno se odupire nogama i klizi ka meni. Isli smo dunavsku i ja pozajmim od bubice sediste. Ona se odusevila a i meni je bilo odlicno. Kad sam vratio bubici i seo na moje ..... katastrofa koliko mi je bilo u pocetku neudobno i nekako visoko. ja sam licno odusevljen sedistem koje ima bubica a radio mu je stiv iz nis bre batko
  21. Bubici je radio Stiv a i ja sam dogovorio za zimu da mi radi
  22. Jednu pod jedan a drugu pod drugi guz a kad dune ladan vetar .... :D
  23. Da ne prodajes ti tvoju?
  24. Dobro dosli da nije ova Evropa iz Subotice
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja