Jump to content

Moto Zajednica

Baki Vrsac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    448
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Baki Vrsac

  1. Na 1300 hoce mnogo toga da zeza, dosta je nezniji, vise elektronike, al ram…. na 1100 je cista sirovina jedini problem 1100 je abs/cts ko ima. druge stvari se ne kvare
  2. Tesko da je krstak kod 1100. Moze biti samo ona guma koja ublazava udare a nalazi se u zadnjem tocku. Ziva iz Panceva je menjao skoro
  3. Aliexpress par dolara kosta
  4. Pametno. Tvoj je motor tip-top i velika je steta prodavati ga
  5. Ima motora koji drze i kojima raste cena. Kvalitet, potraznja..... gledam ja i u nemackoj panke i mogu reci da je dobrim primercima cena 2000-2500 pa i do 3500e, pricam za st 1100.
  6. Zdravo druze. Zile iz Panceva prodaje svoju komplet uradjen veliki servis sa abs-cts-om +381 61 2750 015 zile ppzovi pa vidi da li ti odgovara
  7. Bitno da je dobro
  8. Pa kako bez gaca Gogi pa da mi aparatura bega po cedistu a tek pri vecim brzinama ......jaoooo
  9. Nego Sveto reci mi gde je Dragan? kako je? Nema ga nigde
  10. I nemoras stajati da bi mocao nego samo teraj
  11. Da, ima i toga
  12. Znas kako kaze Irvan(covek koji je motorom obisao svaku zemlju na svetu) jedne gace cetri dana( napred zuto nazad braon, pa sutra napred braon nazad zuto, treci dan okrenes spoljnu stranu pa opet isto, majce kroz vodu i okacis na motor kao zastavu da se osusi ..... puno resenja. salu na stranu. Natovaren motor jeste cudo i treba naci mesta za jaknu i kacigu prilikom obilazenja kada se treba prosetati
  13. Ovo sam i ja video. Izgleda kulturno. Mada ima resenje da se stavi sajlica sa bravicom, provuce se kroz kacigu i kroz rukohvate zadnje i tako osigura
  14. Sveto ja uvek ostavim mesto u gornjem koferu za kacigu. Toliko se iskombinujem da ona mora stati. Ove godine ima planova, uglavnom Srbija a ako orvore granice bice i malo Rumunije i Slovacke Proslu godinu sam radio oko vikendice i imao sam jako tezak period pa mi nije bilo do voznje a ove se nadam nadoknaditi izgubljeno
  15. Pise gore 2700e
  16. Onda bolje st1300 po meni
  17. Zile pa tebi se ne isplati da je prodajes, a i sta bi uzeo posle panke???
  18. Dobro ti nama dosao komsija
  19. Ispravan i funkcionalan? ako je tako ja bih ga kupio
  20. Bravo momci i devojko
  21. Ko se vozao neka postavi slikicu
  22. Veliki pozdrav ljudi. Ja sam se malo ,malo vise, deaktivirao. Bila mi je malo teza godina, usponi, padovi, dosta posla.... nije neko veliko opravdanje ali je tako. voleo bih kao i većina da se skupimo i vidimo čim krene lepo vreme. Voleo bih i velika mi je želja da se čitamo vikend( subota i nedelja. Da napravimo neki dobar put i dobro druženje. Razmisljejte o tome
  23. Dobro ti nama dosao
  24. Zemunac mala je razlika u ponasanju st1100 i st1300 osim sto 1300 ima vise konja, lepse poteze, mnogo lakse nosi 150-170km/h i ima lepsu liniju. Dodji kod mene i dacu ti da probas 1100 a mozda se javi neko iz grupe ko ima 1300 pa da ti da da probas. Inace jednom panka uvek panka( ili gold wing )
  25. Dobro ti nama dosao sa srecom se vozao i veruj mi da ces se navozati
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja