Jump to content

Moto Zajednica

rodic_ru

Članovi
  • Broj tema i poruka

    97
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: rodic_ru

  1. Baceno. Hvala na savetima.
  2. Postoji li neka folija da se prelepi kako bi ucvrstila pukotine... neki predlog ...?
  3. Da li postoje nacini da se sanira ova pukotina ili da se manem corava posla i nabavim drugi ?
  4. Ovo ce mi biti prva sezona sa njima, nadam se da ce me dugo sluziti.
  5. Pitao sam... i dalje cekam
  6. Kolega sa posla narucivao i stizalo sve u roku od desetak dana, ja sam izgleda baksuz
  7. Ja cekam dva meseca.
  8. Stigle obe
  9. Pozdrav ljudi, poznaje li neko ovaj motor ? Drugara interesuje pa bi otisli da pogledamo. Mozete i napisati neki vas utisak ovako sa slika, da li nesto nije kako treba i na sta bi trebali da obratimo paznju, znacilo bi nam. Unapred hvala. Honda Hornet 600 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Honda Hornet 600, 2003. godište, Naked, vozilo prešlo 42000 km, Senta. Cena 1.950 € - Motori - Polovni Automobili
  10. Slazem se sa kolegama. Mislim da po sadasnjim pravilima mozes da polazes za A2.
  11. I meni bi bili korisni odgovori na ova pitanja.
  12. Pozdrav i dobrodosla
  13. Kako je SV podneo put ?
  14. Pozdrav i dobrodosao
  15. Pridruzujem se cestitkama
  16. @delimba Moze se reci da sam porucio. Brat mi je doneo iz Louis-a, ja sam odredio velicinu prema njihovoj tabeli sa sajta. Obim dlana mi se poklapa sa merom gornje granice M velicine. Bile si mi tesne, ali kako ih sve vise koristim omekanile su i rasirile se, sad su mi taman.
  17. Ima li neko iskustva sa ovim cizmama ili moze nesto vise da napise o njima? Vec duze vreme su na popustu u Louis-u. Tcx-x-five-plus-gtx-touring
  18. Rukavice su veoma prijatne i tople. Nosio sam ih pri temperaturama od 5 do 10 stepeni. Za sada rade posao... Nisam ih jos testirao po kisi.
  19. Ja sam uzeo Vanucci Touring 3 iz Louis-a. Sad treba da ih testiram na ovo hladnije vreme, pa cu napisati utiske.
  20. Imao sam identicnu situaciju, postoji i tema ovde "Sreca u nesreci". Bila policija, sacinjen zapisnik, covek priznao i potpisao da je kriv. Zapisnik iz policije poslat u tuzilastvo jer je hitna u izvestaju zavela mizerne povrede sake koje sam imao. Taj zapisnik i dan danas stoji u tuzilastvu i ne mogu da dobijem kopiju ( bez koje ne mogu naplatiti osiguranje ) jer je predmet jos u postupku. To se desilo prosle godine tacnije 18.10.2017. jos malo pa punih godinu dana... i tako cekam i cekam... i mislim da cu docekati da predmet zastari pomislim da je bilo bolje da sam se dogovorio sa covekom i uzeo pare...
  21. Donja Tvrdjava - Stari Slankamen Brankovac - Fruska Gora
  22. rodic_ru

    Naked do 2500e?

    Meni je SV mnogo bolje legao nego ER6, inace sam nizi od tvog burazera. Na Kawi sam se obucavao i kada sam polozio, uzeo SV. Laksi je za upravljanje i laganiji je, kao da vozim bicikl bukvalno, a i poteze bolje. Kad se zaigramo izbaca me samo tako... Kako zavrnem gas zalepi me za suvozacevo sediste, kako pustim gas zalepi me na rezervoar mnogo zabavan motor...
  23. Posedujem Oxford Melbourne, kupljena zimus na snizenju u Barell-u 13900din. Ima zimsku postavu koja se vadi i integrisanu kisnu postavu. Kao sto su momci gore napisali jakna je super kada je hladnije vreme i bez termo postave, ali zato je leti pakao u njoj bas zbog te nepromocive postave koja se ne skida.
  24. rodic_ru

    LS2 kacige

    Posedujem istu takodje od prosle godine, kupljena u Markosu u NS, cena 115€. U globalu kaciga poseduje sve sto je potrebno i mnogo je udobna. Vozim naked motor i jedna stvar koju sam primetio je da postaje mnogo tisa ako malo pognem glavu prema dole, kao da je pravljena za polozaj voznje na R motorima.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja