Jump to content

Moto Zajednica

rodic_ru

Članovi
  • Broj tema i poruka

    97
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: rodic_ru

  1. rodic_ru

    prvi motor

    SV650 je i moj prvenac. Lagan je i lako se upravlja sa njim, sto bi ljudi rekli "Vozi se kao bicikl". Za gradsku, medjugradsku voznju i krace putovanje meni je odlican. Samo oprezno sa gasom, jer motor je prava zverka.
  2. Imaju dosta pristupacnu cenu pa sam se zainteresovao, ne znam da li za te pare moze da se dobije neki kvalitet... Otici cu ovih dana bas da pogledam, u svakom slucaju hvala na odgovoru.
  3. Da li neko ima iskustva sa ovim gepardovim cizmama, vredi li uzeti ?
  4. Hvala.
  5. Pozdrav ljudi. Planiram da zamenim fabricki auspuh sa nekim otvorenim, pa bih vam bio zahvalan na predlogu
  6. U NS u Markosu nema MT kaciga...
  7. Bas to sto kazes - ukusi su razliciti Meni se ovakav bas svidja, mozda samo nedostaje neki akrapovic... videcemo
  8. Da li ima prodavac MT kaciga u Novom Sadu ?
  9. Hvala
  10. Pozdrav svima, ja sam Žarko iz Rume. Vozim Suzuki SV 650N koji je u mom vlasništvu od pre par dana, inače prvenac. Nadam se da ću na forumu pronaći mnoštvo korisnih informacija i da ćemo od sada pa ubuduće razmenjivati iskustva i mišljenja oko dvotočkaša.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja