Jump to content

Moto Zajednica

m.milivojevic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1156
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: m.milivojevic

  1. Kolege, obzirom da nikog ne poznajem, a volim druženja, ja dolazim sam, pa ću da se šankiram!
  2. prežalio još 2012-e kad sam kreirao profil na Aliju al' iskreno, čini mi se da je kvalitetan zvuk
  3. Bro, Izvini sto offujem al ja uzeh ovo pre par dana. Probah u kucnim uslovima, korektno je, al kako ce da radi u realnosti, ne znam. Cekam prolece. U sv sluc. prezalicu 8e ukoliko je shit Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Provozao do pumpe, napunio do čepa, i konačno zatvorio sezonu pre ovog snega. Sad da sačekam da se osuši, pa da ga pripremim za zimski san. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Sto da ne? Vozim se i dalje :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Zamenio ulje. Hvala @N.F.S. Na preporuci i savetu. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Do danas sam uglavnom vozio po gradu i cini mi se da duva preko. Danas sam izasao van i provozah nekih 70-80km ibarskom i da, siba preko. Samo cu jos malo da podignem i da promenim ugao, da bi u potpunosti smanjio udar. Ovako moram malo da se povijem, da bih bio zaklonjen. Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Pratio sam diskusiju i iskreno, prizeljkivao sam da pazaris fz-a. Nek’ je sa srecom i da predjete mnogo bezbednih km. P.S. lep motor Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Nalepnica... Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Montirao deflector jes' da je sa Alija, al' lepo izgleda (bar meni)
  11. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Ja pokušavam već par dana da uplatim i konstantno dobijam grešku... ne prihvata mi ebank
  13. Svaka cast!!! Ja npr kada sam kupio motocikl, i pored silnog insistiranja supruge da je provozam, makar po parkingu, to nisam ucinio do momenta dok nisam kupio za pocetak kacigu za nju. Pored sve opreme koju sam priustio sebi, njoj sam u kompletu kupio stitnike za kolena, rukavice i kacigu. Sada je na redu jakna i pantalone... Svaka cast jos jednom Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Kao sto subject kaze, jel neko ugradio pokazivac brzine na fazeru 600, 2003-e? Kinez tvrdi da je samo plug and play. https://s.click.aliexpress.com/e/bQXlPiec Hvala unapred Miki Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Respect! Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Ovo je komplet sa slanjem. Nema carine nema pdv-a Stigle su za par dana. 4kom Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Jedno je sigurno, retrovizori nisu original. Ne znam kako kasnije ide za tehnicki. Inace, lepo izgleda. Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Yep. 1000-arka. Oni su malo drugaciji. Moja greska (mislio sam da je tvoj 600). Iz CH nemas zime. Ja sam kod njega gledao 600-tku. Meni se ovaj ne svidja zbog retrovizora. Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Jesi siguran da je 2005-o? Koliko sam upoznat 2005-o nema karbove, i ima duple auspuhe u repu. Ja sam gledao veoma slican, u Nisu, 2001-o, iz CH i neko ga je uzeo pre mene. Iz s. Mitrovice. Poslednjim faceliftingom FZS-a 2003-e poceli su da ubacuju znak. IE se proizvodi 2003-e i u toj godini mozes naci sa auspuh sa strane i u repu. Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Tako da saljem njemu. Poz Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Izvinjavam se, vec mi se preko pm javio@zlig0r Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Kupljen na aliju, koristio sam ga veoma malo. Potrosena baterija :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Denso iridijum. Ja sam porucio ovde: https://www.sparkplugs.co.uk/ Katalog, pa lepo izaberes za tvoj motor. Stigle za par dana. Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. Sent from my iPhone using Tapatalk
  25. Hvala hvala. Moje je kao tvoje :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja