-
Broj tema i poruka
1156 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: m.milivojevic
-
Pazi se samo kamere u tunelu kod Ljiga. Belezi brzinu. Ogranicenje je 100, tolerise 10%. Ostale ne snimaju brzinu (bar ja nisam dobio nijednu kaznu, a ne retko autom idem i preko 1x0). Nisu mi ni vreme merili. Sent from my iPhone using Tapatalk
- 1063 odgovora
-
- kvalitet asfalta?
- krivine?
-
(i 1 more)
Označeno tagovima:
-
Jeste i predeli su prelepi… Ali ne mozes mnogo da gasiras… Sent from my iPhone using Tapatalk
- 1063 odgovora
-
- 1
-
-
- kvalitet asfalta?
- krivine?
-
(i 1 more)
Označeno tagovima:
-
Ja skoro uvek idem ovako… Samo pazi, ogranicenje je 50km/h inpolicija ne retko stoji u smeru od grada ka konjevicima Sent from my iPhone using Tapatalk
- 1063 odgovora
-
- kvalitet asfalta?
- krivine?
-
(i 1 more)
Označeno tagovima:
-
Ma to i planiram, nego me mrzi da skinem da vidim koliko ah mi treba i sa koje strane je + Sent from my iPhone using Tapatalk
-
@N.F.S. U pravu si za punjenje i taj mod. Ja sam samo podelio uputstvo. Prethodni aku sam punio na modu za motor (tj punjac sam odabere mod punjenja) Sadasnji aku jos uvek nisam osvezavao. Cele zime je proveo u garazi i iskreno, nije bilo potrebe da uopste dopunjavam. Da je trebalo? Verovatno. Da li bi trebalo sada da stavim i osvezim? Vrlo verovatno, bas pre neki dan komentarisah sa@Promaster , al me mrzi da skidam aku. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ukoliko je lidlov ovaj punjac Uputstvo je Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Freeware programi za obradu fotografija za PC/laptop?
m.milivojevic je odgovorio članu FFBikerSar u Obrada fotografije
online, besplatan tool Online Photo editor - Pixlr.com image edit PIXLR.COM Discover free and premium online photo editor and graphic design tools! Effects, filters, overlays, simple to expert tools.Open almost any image format like PSD (Photoshop)... -
Nije bitna cena koliko karakteristike, ali opet, najbolje je kad ima projektor, da usmeri snop. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Nešo, Ova je 2000 lm sto je ok. Ove sa alije i kp su uzas Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Led bez projektora je katastrofa. Bolje da ih nemas. Jos ako je vlazno inpreko 4k kelvina (a siguran sam sa je uzeo od kineza, pa jesu), to je ravno samoubistvu Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ma ja sam siguran da ce pre prodati motor nego sto ce zameniti svecice Sent from my iPhone using Tapatalk
-
stavi te iridijumske i uzivaj... miran si bar 20k
-
Pa zato postoje razlicite svecice, zar ne? Kapiram da imena poput Denso i NGK stoje iza svog razvoja... Ako oni kazu da moze, ja verujem. Kapiram da njihovi inžEnjeri znaju da razviju novi prozivod. Pa naravno da nije. Nisam ni tvrdio da su sve svecice iste, vec da svaka klasicna svecica ima zamensku iridijumsku sa istim karakteristikama (tip, otpornost, dimenzije, izolator...)
-
pa valjda uvek proveris zazor spijunom... nisam bas razumeo dvokrake i jednokrake... mislim, znam kako izgledaju, ali nisam razumeo svrhu. dva kraka sluze da bi varnica bila preciznija... koliko sam upoznat, postoje tople i hladne, svecice sa vecom otpornoscu, manjom... Za svako vozilo postoje zamenske iridijumske i to je to. IRIDIUM POWER - Specifications | Products | SPARK PLUG | Automotive Service Parts and Accessories | DENSO Global Website WWW.DENSO.COM
-
To je valjda to Sent from my iPhone using Tapatalk
-
pa verovatno zavisi od uvoznika... ja uvek uzimam sa: NGK Denso Champion Spark Plugs & Car Parts at Sparkplugs UK WWW.SPARKPLUGS.CO.UK Sparkplugs Ltd supplies NGK, Denso and Champion Spark Plugs, Glow Plugs, Lambda sensors and automotive parts from Beru, Magnecor, Ferodo brakes and Laser tools all at great... mozda je malo jaca cena, al' sam siguran da su original:
-
Denso Prve sa slike su iridijumske Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Za svako agregat imas propisane iridijumske svecice. Koji motocikl imas? Odmah cu ti poslati koje su ti odgovarajuce. Ja ih narucujem u UK i posalju mi na adresu. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ne baš danas, al' sinoć... - NGK DCPR8EIX (hvala @đunta na info gde da nabavim ključ / hvala @Darko Mihajlovic koji se iscimao do radnje) - Provera kardana i podmazivanje sa LM 47 Long-Life Grease + MoS2 - Zamena ulja u kardanu 75W-90 Synthetik OSP - Zamena originalnih retrovizora novijim - Tanklock ring
-
Kad sam kupovao prvu kacigu, zeleo sam ovakvu, pa posle jet itd... Drugar koji je u tom trenutku godinama unazad vozio R-ove, mi je dao jedan veoma pametan savet. Nikada Jet, nikada nošu... samo FF. Biće ti vrućina po gradu, otvorićeš kacigu, naići će neka budala, oboriće te, pašćeš, polomićeš vilicu... Ovako FF i možeš samo vizir da otvoriš. Poslušao sam ga, samo FF, al' opet, svako zadržava pravo izbora i pravo na upravljanje rizicima (kojih na 2 točka ima previše).
-
Ja bas sad planjram da mu to napisem… Za*ebi to! Sta ti je tesko okrenuti tocak par puta… I to unazad :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Upravo tako! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
11. MotoGP trka - Bitci Motorrad Grand Prix von Österreich
m.milivojevic je odgovorio članu Jovan Ristic u Moto Trke
Kakva trka :-) Sent from my iPhone using Tapatalk -
11. MotoGP trka - Bitci Motorrad Grand Prix von Österreich
m.milivojevic je odgovorio članu Jovan Ristic u Moto Trke
Varas se druze… Manageri nose odgovornost. Uvek! Veruj mi! Oni donose odluke, vozaci su samo izvrsioci zadataka… Sent from my iPhone using Tapatalk
