Jump to content

Moto Zajednica

godovic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    466
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: godovic

  1. godovic

    NC750X 2016

    Sa ovog dzeka uzimas samo signal za relej, glavni napon valjda sa akumulatora?
  2. godovic

    NC750X 2016

    Hvala na odgovoru, ali problem je da kad su shtafovi pod uglom onda je gotovo nemoguce voziti ih po shini podizaca
  3. godovic

    NC750X 2016

    Ja ne mogu da namestim vizir bez ikakvih gumica ili plastika. Sve sam pokidao i dzaba. Rastojanje izmedju shtafova se povecava kako dodajes stvari jer je to luk. Nisam mogao da nadjem dali je neko uspeo osim @GuMi5 shto je pitao dali su kompatibilni. Mozda ovo sto radi @Yanco je tanjeg lima pa on ne odbija mnogo.
  4. godovic

    NC750X 2016

    Danas sam pokushao da namestim novi Puig touring vizir. Vec sam imao podizace a uzeo i drzac za mobilni-GPS koji se shtrafi na iste shtrafove. Kad sam sve to naredio luk t.j. rastojanje shtrafova se povecalo i jedva mogu da nashtrafim vizir. Shtrafovi su nakoseni sa jakim pritiskom da je nemoguce podizati i spushtati vizir na podizaca. Morao sam da demontiram da ne popuca. Dali neko ima iskustva sa ugradnjom i drzaca za mobilni i podizaca za vizir? Dali mi je uopshte potreban podizac ako sam 173 cm?
  5. A kako mozemo mi sa plasticnim "rezervoarom" da pricvrstimo? Radi se za NC750X?
  6. godovic

    rakija od sljive

    Rakija stigla u Skoplju. Odlicna!
  7. Predlazem da se na prvi post postave linkove za trenutne uslove za ulazak u Rumuniji. I da se to, naravno, azurira
  8. Cena je ok
  9. godovic

    NC750X 2016

    200kg
  10. godovic

    NC750X 2016

    Jel ima ko kakvo misljenje o nipparts filter za ulje?
  11. godovic

    NC750X 2016

    Не свиђа ми се код овог носача што су јако тешке бочне држаће.
  12. Молим вас за инфо ко су већи дистрибутери рачунарског хардвера у Србији. (матичне плоче, графичке картице, процесори) Хвала
  13. Akaso v50 pro SE je odlicna. Kamera za motocikliste osim stabilizacija mora da ima i dobar dynamic range, da ne bi nebo bilo belo, a senke crne kao noc
  14. godovic

    NC750X 2016

    Super ste vi svi, to shto ste danas napravili za Makedonce, Crnogorce, Bosance... Nemam reci [emoji3531]
  15. godovic

    NC750X 2016

    Ko je danas bio na ADI oko 17:00h hteo jedan Makedonac da vas pozdravi ali ste otishli?
  16. godovic

    NC750X 2016

    Dali onaj harness konektor ispod sedishta ima nekakav signal - napon bez osiguraca i releja na glavnoj tabli? Gde se moze naci taj relej i koja mu je cena? Oznaka: 08a70-MGS-D30
  17. Ako neko već kupio napišite koje veličine vam odgovaraju? (aktivni veš iz Lidla)
  18. godovic

    NC750X 2016

    @Ferty_ Shta si uradio za shtender? Jel ti odgovara ovaj Makedonski?
  19. godovic

    NC750X 2016

    Прошле сезоне стао сам на аутомате да оперем мотор, па ме је лик који тамо ради упозорио да пређем на последњи аутомат - пушкара јер су након наше инсистирање (мотоциклисти) смањили притисак на пола на тај једен аутомат. Баш ми било драго
  20. Ja koristim isto petrolej, i to ne radim u garazu vec ispred. Jako otrovno, nemojte u zatvorene prostorije.
  21. godovic

    NC750X 2016

    Колико можемо проћи са резервом? Овај видео каже 99 километара. Ја се не би ослонио.
  22. godovic

    NC750X 2016

    Који је најлакши начин да се повежу магленке са засебним прекидачем али да могу да раде само преко браве?
  23. Скопје
  24. godovic

    HP Laserjet 1000

    A koja je to tastatura?
  25. Koji broj nosi lepsha polovina inace?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja