Jump to content

Moto Zajednica

lord_oblivion

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    6324
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: lord_oblivion

  1. Samo da vam javnem 'ispod tezge' , da vam se jedan iz ove teme osektašio (iz Vrčina je, inače ) Nema net kući, čim reguliše to, eto ga da vam/nam se pohvali
  2. Aha, obe Honde znači ?
  3. Samo mrdni sauh, kad je vruć.
  4. U vreme sabora, ja ću ići motorom ako i samo ako bude išla 'moja' ekipa u kojoj su neki moji prijatelji te budem njihov gost i niko ne sme da me dira u motor
  5. Takođe, bez frke sam vozio, bilo nešto malo rizle samo na dve tri krivine.
  6. Na mojoj Hondi imam fabrički lonac ispod kartera (collector box) i malo skraćene izduvne lonce koji su protočni. Prigušni je na jednom mestu malo šupalj (tačno ispod moje glave) i ume da mi izazove glavobolju posle duge vožnje, težak je oko 10kg i smanjuje mi klirens za dobrih 5cm pa bih voleo da ga izbacim i umesto njega stavim cevi istog prečnika kao izduvne grane, povezane jednom poprečnom identičnog prečnika, radi izjednačenja pod/pritiska izduvnih gasova. Kako to sad izgleda : Pošto sad motor ima zvuk karakterističan za Hondu (izuzev te rupe na koju reži i zvoni), kakav zvuk ću dobiti posle? Da li će se povećati potrošnja i da li ću izgubiti snagu ili gušiti motor? Takođe, ko može da mi napravi kupe slične ovima na slici, od lima ?
  7. Da potvrdim, loza vrlo dobra
  8. Prošle subote, nešto pre Ralje, tačnije u blizini Kolibe, moj poznanik naleteo na rizlu i pravo u kanal. Crvena GS500. On malo ugruvan ruka i noga, motor krive vile i prednja osovina. Pripazite !!!
  9. Ivice, živ li si ? Ne videsmo se duuugo Pozdrav od Peđe iz Beograda, Radeta taksiste brata
  10. Mato, koliko para? Možeš i na pp da odgovoriš, da ne otimamo oglas.
  11. lord_oblivion

    CB 500 paknovi

    Kod Steka na autoputu ima neka firma, sad ne mogu da se setim niti pronađem v. kartu. Ja sam kod njih lepio i lepiću. Pločice za moju Hondu su oko 30 evara u radnji, nove, neke italijanske. Dobro koče i solidno traju. Lepljenje bi me izašlo 20E za 4 pločice. Za 10E razlike mogu da lepim a mogu i da kupim u radnji, svejedno mi je. Pakne ću lepiti, sasvim sigurno.
  12. A što da ne i krajem
  13. Pravi si Jawaroš
  14. Lalajko, dal' Babina Reka radi ovih dana?
  15. Ja sam jedan od tih i potvrđujem napisano. Takođe, poznajem i predhodnog vlasnika i kilometraža i sve to je tačno. Andreja, možda nije z'goreg da pomeneš i razlog prodaje
  16. Ili moju. Namontirao sam gume pre neki dan, redovan servis urađen
  17. Meni treba predlog za najbolje krempite, Mladenovac ili Smederevo. Da radi nedeljom.
  18. Ovi ? http://www.kupujemprodajem.com/Nosac-kofera-i-prtljaga-KRAUZER-1691140-oglas.htm?filter_id=8726310 Eto, ako nisu prodati nosači sa linka, imate priliku da kompletirate prtljažni prostor
  19. Sale, odlični saveti, hvala !
  20. Ovakvi nosači ? Ne znam koliko se vidi na slici, ovo su fabrički Krauser nosači i nekoliko puta sam kačio na njih male Krauser kofere od po 20ak L. Pojedoh se živ što trenutno nisam u mogućnosti da pazarim ove iz oglasa Istina, bio bih širok k'o autobus ali bih permanentno rešio prostor za stvari moje Lady
  21. E pa sad ću i ja moći po 'vakim putevima, malo sporije od vas istina, ali sigurnije nego prošle godine
  22. Sa plastičnim štitnicima na ramenima i laktovima. Ja nosim košulje broj 42 i meni je jakna za dlaku pa knap. Drugar sa slika je prodaje jer mu omalila u predelu trbušine. Kontakt na moj broj 061-6-299-288, Peđa ili njegov broj 060-570-9489, Nikola cena 80E
  23. Možda je polu-off ali neka, možda nekom bude korisno. Juče sam obuo Conti Escape na Hondu. Prvi utisak za 15km od vulkanizera do kuće je sasvim pozitivan. Mnogo mnogo lakše ide u obaranje od dotadašnjih K65 turing. Kad ih budem 'razradio' videću zaista kakve su, za moje potrebe.
  24. Ne zaboravi da im napomeneš ono za do 13h.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja