Jump to content

Moto Zajednica

lord_oblivion

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    6324
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: lord_oblivion

  1. Ihleb, imaš Vidi se i ručno pravljeni magnetni senzor (umesto platina) kao i magnetić i kontrateg na magnetu paljenja. Tako da mu je svejedno kako se okreće, dokle god se proizvodi struja. Ihleb, imaš PP
  2. Napisah ti da ga zna Blackbite sa foruma, kontaktiraj njega i uputiće te na ovog lika.
  3. Napravio je ovaj lik iz Stare Pazove : Mislim da ga poznaje Blackbite sa foruma. Ja sam ga sreo samo jednom.
  4. Ima i verzija za 6v samo nije od GOTRONIC-a (http://www.imfsoft.c...nt-ignition.asp), no cijena je 116 eura, pa se teško odlučiti... Ovo vredi svakog dinara/evra jer je potpuno programabilno+interna dijagnostika. Ali da li se tebi isplati...
  5. Kako motorcikl više nije u originalu, ja ti savetujem Gotronic (samo nisam siguran da je Rumun napravio verziju za 6V-proveriti) kao i elektronski regler za 6V, koji možeš da kupiš kod Sagmajstera.
  6. I koliki im je vek trajanja? I ovih što hlade i ovih što greju ?
  7. Interesantno je. Dobro bi mi došao jedan prsluk i nešto za kolena, za saputnicu.
  8. Dali mozes da slikas kutiju ...ambalazu lepka da vidim kako to izgleda i koji je proizvodjac ? Izvoli
  9. Montirano
  10. Ma samo da šljaka
  11. Hvala Lepak sam uzeo u farbari u Vojvode Stepe, preko puta XII Beogradske Gimnazije (znači neparna strana), odmah pored Tiki Vent-a (koji ne radi) , 810 dinara.
  12. Nadam se da će biti malo udobnije za duže vožnje, zbog armafleksa.
  13. Kad sam već započeo da sređujem sedište 'ajde i u temi da postavim sve. Sedište presvučeno i gotovo Pošto nikad do sad nisam presvlačio sedište, vrlo sam zadovoljan izgledom. Kvalitet će se pokazati kroz koji dan. Originalni sunđer je u odličnom stanju pa nisam hteo da ga diram, samo sam preko njega dodao sloj 6mm armaflex-a. Preko njega eko kožu, odozgo sam fiksirao lepkom u spreju da se ne mrda i fenom grejao da omekša i da se lakše razvuče po krivinama. Sve iz jednog komada, nema šivenja, nema šavova
  14. Eh kolega, lako je to reći Japanci ga slabo napravili za nas Balkance
  15. Zavarismo sa CO2, bez flaha/pločice. Ukupno na 4 mesta : Uz put smo i navarili šrafiće koji će da drže zadnju plastiku (do sad su bili holšrafi pa su stalno ispadali) : Znači da ipak zavarim i po jedno parče sa unutrašnje strane? Ako ne mora, sutra zafarbavanje i prekosutra tapetarski radovi.
  16. Rasturio sam sedište da ga presvučem novim materijalom i naišao na ovo : Ima tri naprsnuća, ovo sa slike je najveće. Mislim da je lim suviše tanak za varenje. Ima li neko ideju kako da sredim to ?
  17. Za nedelju dana mi stižu novi federčići
  18. Uvek beže od zvuka. Što jače/glasnije, to je veće vozilo a svi znamo da vozači konzervi cvikaju samo od većeg od sebe
  19. Probaj da nađeš na internetu, firmu Sigurnost iz Zrenjanina. Prave sve vrste gumica za vozila, po uzorku. Nemam kontakt...
  20. Nije toliko glasna, koliko je prodorna. Možemo jedan dan negde da se nađemo, pa malo zajedno kroz grad, da vidiš kakav efekat ima.
  21. Lorde imas li ovakav razdjelnik na crijevima,ali da je T komad i za koji fi cijevi je ovaj tvoj. Sorry za off i brz oporavak povrijedjenom kolegi Black Adder-u. Nemam. Komplet trubu sam kupio na buvljaku (troglasna, 1800 din) pa sam morao da zapušim jedan izvod (superlepak i šraf sa mašinskim navojem). Em nema mesta za treću trubu em su dve glasnije na kompresoru predviđenom za tri trube Crevo sam dobio u kompletu a unutrašnji fi je 7mm. Još uvek ne verujem kako se cimaju ljudi, i pešaci i konzerve Ružan zvuk ima ali glasnooooo
  22. Sad jesu ali samo spolja
  23. Pogađajte čije ovo goluždravo magare
  24. Što se tiče naslova teme, ovo : i prst na obaraču i kočnici (i noga).
  25. Mene juče jedan vremešni ladno skrka u Topoli, računao čiča da ću pravo iako sam bio u traci koja ide levo Kako si ti prošao?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja