Prestao sam da kockam ima dve godine:)Pa mi glup taj nadimak postao,nije vise za mene.Ice jer sam znao da stavim mesecnu zaradu na hokej u singlu i to ladan ko spricer!!!
Sad sanjam i luuuutam,ne znam koji nick da stavim,moram dzeja da menjam,jer je kockar,da zaboraaaaaavim.Serem kao foka,iz auspuha mi curi neka stroka,nemam prednju kocnicu,sediste mi ustinulo moshnicu.Kada kurblu kresnem brzo u prasinu tresnem,al dusa vise od kolena boli kad nisam na mojoj zolji.I wc solji...ljudi moji:)