Jump to content

Moto Zajednica

Bojan82

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2383
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Bojan82

  1. Ja ovde gde se vozim, to je i pešačka staza. Ima znak. Ja se tu provozam, realno nigde nikog. Nekad naidjem na pešake pa prodjem drugom na švaler gas. Niko me popreko nije pogledao, svi mahnu, simpa im motor. Ima i neki biciklista, kvad itd.Nikome ne smeta povremena i neka suptilna vožnja tuda. Sad, zamisljam, organizuje neko 100 motora tuda da se vozi. Ok. Sledeći put vozim i očekujem žicu da mi otfikari glavu.
  2. Imas Itchy Boots sezona 5 vozi CRF250l po Africi:) Platila u Johanesburgu 2600e,2013 god sa 23000km na satu.U salonu MINT stanje. Kod nas je to nemoguce.
  3. Jel sedite na njemu
  4. Astral, iz bojazni da ne bude kao u Italiji beše. Nema niko i tačka. Posle ima da vozimo off u svom dvorištu samo, a to mi već malo dosadilo
  5. Može i tako. Ja sam izrazio samo moje neshvatanje potrebe za cirkusom. Ne znam kako izgledaju te staze u prirodi posle prolaska 30 ili više kvadova ponedeljkom sredom i petkom,kao i motora izmedju. I vika,jer uvek gde je više ljudi tu je graja, urlanje, kao neke fore, alkohol, dokazivanje i pokazivanje. Zato kažem, samo za trke. E tamo majstori ćute i voze. Ko onaj rafting na Tari,cirkus. Potire se sa mojim shvatanjem obilaska prirode motociklom, mirno i bez vašarenja.
  6. Rešenje je prosto. Čemu ta potreba za masovnim okupljanjima motora, u ovom slučaju na Rtnju.Ajde ovi defilei i to, ali u prirodi? Zar treba neko da mi "organizuje" vožnju na terenu koji nije privatan posed i kao platim kotizaciju? Zašto? Ako ti se vozi off odeš sam ili sa par najboljih drugara i lagano. Ova enduro masovna drndanja bih ostavio samo za enduro trke i tačka. Tamo gde sme i može. Komercijalizacija enduro vožnji u prirodi
  7. Koliko puta su me ispalili s tim javljanjem, javljam se samo paši ako ga sretnem. Prepoznam ga po svaji sa belom kacigom. Možda ima neki fazon, turing se ne javlja dual sportu, avantura eru itd
  8. Zna li neko kakva je AŠ Fest, na Zvezdari? Digao sam sidro iz ove moje
  9. S tim ubiše onog Savanovića
  10. A taj Rzav što je pun zmija to je čudo jedno
  11. Ja ću sigurno, hteo ne hteo
  12. Vozim 3 dvočasa nedeljno, trenutno nas ima 19 na polaganju za A.Uz to moram 40 časova. Šta mogu, gužve su velike, do jeseni ću da završim. Mada to mi i odgovara, ispadne mi plaćanje na rate. Jedino mi smeta što je motor kršina, zaglavljuje gas,u smislu vraćaš ga nazad silom, a u jednoj tački neće da otvori, mora malo jače, pa kad preskočiš daš previše! lupa nešto ko besno pri promeni brzine, zadnja kočnica jedva viri, otišla pod deklo skroz od pada i tako.
  13. Poslali mi sa wemoto pogrešan deo. Pa mi ne treba. Mislim da pasuje za Yamaha TZR 125. Pa ako nekome treba poklanjam.
      • 6
      • Podržavam
      • Sviđa mi se
  14. Ako je nešto od ovoga za živce i za smirenje ja bih rado primio na poklon kompletnu količinu
  15. Pošto ne vredi pitati ni saobraćajce, jer jedan tvrdi da drugi ne,najbolje ako već stojimo paralelno sa biciklom otvoriti prozor i dogovoriti se lepo, pitati šta misli i kako ćemo da rešimo biduću situaciju i mirna Bačka
  16. Pu, zauzeli traktorosti F odeljenje. Onda ćemo kategoriju, nemoj neko da napiše da i to ima već
  17. Ma šalio sam seA može se uvede i F kategorija. Šta fali, 20 časova teorije i jedno 40 časova praktično, cena 750e ukupno bez polaganja i lekarskog. Samo ideja...
  18. Nije neizdrživo pošto kaciga dosta izoluje zvuk. Probaj finale bez pa javi onda
  19. Pa otkud ti to znaš,jesi možda polagao i za biciklu
  20. @jasminko VIR deder razjasni dal da se pregazi bajs ili neka ga još malo
  21. Propuštamo bicikl u oba slučaja.
  22. Yamaha odlepila danas. Dam migavac trepće stop svetlo. Ugasim upalim, radi. Opet off/on treperi indikator dugog svetla,koje nije ni upaljeno, migavci tinjaju, treperi stop al kad kočim. Off/on sad ne radi baš ništa. Sirena kmeči, ode nova Varta u 3 minuta. Ćao. Sve sam žice pretreso,one nečije karabudževine otkino(jebale ga luster kleme) , krimpovo sve, termo bužiri i sad radi kao da je proizveden malopre. Još sam i spojio usb slot, na ključ da se pali Joj što volim kad sve pocrka a ja uspem da popravim, i ceo dan budem u garaži mastan do lakata
  23. A nisam se pohvalio sa novim dresom By @Darko 012 Napred je klasika Yamaha revs your heart
  24. Ova izadje 10 soma a u najmanju ruku je sumnjiva trajnost ovih kineskih alu delova. Jeste OEM duplo skuplja al si miran,ako baš nema polovna nigde. KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Praktično sve... Kupi i prodaj u najvećoj online zajednici u Srbiji. Probaj na kp!
  25. Znači preko 3kg ukupno! Ja bih za gradsku vožnju a da želim i light i bezbednost odabrao kros kacigu sa dobrim luftiranjem.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja