Jump to content

Moto Zajednica

dl minak

Članovi
  • Broj tema i poruka

    371
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: dl minak

  1. Bas su idioti kada nisu uradili homologaciju za Srbiju.Ako se nekom digne moze da te natera da celu granu menjas a to uopste nije mali posao.
  2. A kako je sa registracijom kada se stavi ovakav Akrapovic?
  3. Planiram da udjem u tu investiciju ali mi je 1000e bas cifra. Ima nesto na Luisu cela grana Hurric,bilo bi do 500e do ovde
  4. Bravo.Imao sam priliku da provezem slicnu turu i ostace zauvek kao jedna od najlepsih.
  5. Cela grana ili samo top? Kazu da kada se zameni cela grana ne gubi na snazi a mnogo se lepse cuje sto mi je cilj. Ako i sa celom granom gubim na snazi onda zaista ne bih ulazio u tu pricu.
  6. Drugari,ajmo jedno pitanje.Da li je neko menjao auspuh na malom Stromu? Sta staviti,da li se lako menja,koji se najlepse cuje...?
  7. Pa bas tako.Lepo si rekao.Super je malo promeniti,probati nesto drugo,probati 100hp,izdrndati atraktivnu komsinicu,a onda se vratiti kuci na ono sto nije mozda najlepse i najbolje ali je najracionalnije i najoptimalnije.Znaci svoja zena i mali Strom. .
  8. prodato
  9. Ovo sto ti pokazao 12,7km/l je takodje puno.To je oko 7,87l na 100km. Mom drugaru na 1050xt neki prosek na magistralama oko 5.
  10. 063 77 88 741
  11. KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Praktično sve... Kupi i prodaj u najvećoj online zajednici u Srbiji. Probaj na kp!
  12. Kazes da je razlika ogromna. Mozes li detaljnije da mi objasnis posto i ja planiram manevar sa 650 na 1050,da znam gde dobivam a gde gubim.
  13. Svaka cast Milanezi.Pre 3-4 godine smo se sreli u Ljigu(bio sam sa suprogom na plavom Stromu) a ti tada na onom sa mackastim ocima(predhodna generacija) i od tada pratim tvoja putovanja i km.Samo nastavi.
  14. Svaka cast.Prelepo.
  15. Divna putovanja.Nazalost na Kosovu sam prvi i poslednji put bio 1999. i tako ce i ostati.I za Albaniju idem preko Makedonije. Volim da obilazim manastire i dosta sam ih obisao u nasoj lepoj Srbiji. Skoro sam na netu trazio Mapu manastira uze Srbije(makar oni znacajniji) u verziji za stampu ali nisam pronasao. Ima li neko tako nesto,ili da je video da se prodaje u nekom nasem manastiru?
  16. Extra.Ima li jos ideja i slika?
  17. I STA BI NA KRAJU? Ima li u srbiji da se kupi neka tank torba u kojoj bi mogli malo da provozamo male ljubimce mi koji volimo zivotinje ?
  18. Neka je sa srecom i puno lepih kilometara.
  19. Hvala
  20. I ja merkam da zamenim malog stroma za Versys 1000 posto dobih redovnog saputnika . Zna li neko kolko hiljadarka ima korisne nosivosti? Kolko je deklarisana max nosivost?
  21. Prelepo
  22. Sve u vezi motora ide gore.Kaze da su prve na redu gume.Ako sam dobro razumeo novih XT i nema,a primaju uplate u napred za decembar na 8400e. Ne znam kolko je tacan info.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja