Cela grana ili samo top?
Kazu da kada se zameni cela grana ne gubi na snazi a mnogo se lepse cuje sto mi je cilj.
Ako i sa celom granom gubim na snazi onda zaista ne bih ulazio u tu pricu.
Pa bas tako.Lepo si rekao.Super je malo promeniti,probati nesto drugo,probati 100hp,izdrndati atraktivnu komsinicu,a onda se vratiti kuci na ono sto nije mozda najlepse i najbolje ali je najracionalnije i najoptimalnije.Znaci svoja zena i mali Strom. .
Svaka cast Milanezi.Pre 3-4 godine smo se sreli u Ljigu(bio sam sa suprogom na plavom Stromu) a ti tada na onom sa mackastim ocima(predhodna generacija) i od tada pratim tvoja putovanja i km.Samo nastavi.
Divna putovanja.Nazalost na Kosovu sam prvi i poslednji put bio 1999. i tako ce i ostati.I za Albaniju idem preko Makedonije. Volim da obilazim manastire i dosta sam ih obisao u nasoj lepoj Srbiji. Skoro sam na netu trazio Mapu manastira uze Srbije(makar oni znacajniji) u verziji za stampu ali nisam pronasao. Ima li neko tako nesto,ili da je video da se prodaje u nekom nasem manastiru?
I ja merkam da zamenim malog stroma za Versys 1000 posto dobih redovnog saputnika . Zna li neko kolko hiljadarka ima korisne nosivosti? Kolko je deklarisana max nosivost?
Sve u vezi motora ide gore.Kaze da su prve na redu gume.Ako sam dobro razumeo novih XT i nema,a primaju uplate u napred za decembar na 8400e. Ne znam kolko je tacan info.