Vidim da onaj DD Moto iz Rume ima veliki izbor Givi kofera, pa možda mogu i rol bar da nabave.. https://instagram.com/ddmotooprema?igshid=1srw1duvcd445
Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
Nazalost ni oni nemaju rol barove.Ponestalo mi je ideja.Jedino da se nadam da ce neko sa novim stromom kod Sebe da pravi,pa da uradi dva kom.
Ima li jos ko sem Motolenda da prodaje Givi rol bar?
Motolend nema do septembra,Seba nema napravljene,Cosmo sam mislio da mi neko donese ali zatvorise granice.
Ne mogu nigde da nadjem takvu temu,pa da pitam ovde. Procitao sam negde da postoji automatski iskljucivac zmigavca,kao na kolima.Obzirom da sam neko ko cesto zaboravi da iskljuci zmigavac mozda bi mi ovo pomoglo,ili neko drugo resenje pre nego napravim sebi problem zbog toga.
Svidja mi se ovaj strom xt vise nego noviji.Nazalost kada sam prosle god menjao motor nisam nasao ovaj model.Sada bih izbacio svoj na prodaju ali ne znam kako sada ide prenos vlasnistva i ostalo.Da li si mozda ti upucen oko toga? Ako bih prodao svoj,tvoj motor bi bio prvi pik.
.Konacno stigao motor.Negde nekako izgorela neka zica u snopu koji ide ka kompjuteru. ?.Vazno je da sada radi i da napravimo neku kilometrazu za ovo propusteno.
Hvala Milanezi na iscrpnom odgovoru.Da ,to sam bio ja sa suprugom kada smo se sreli kod banje Vrujci ,samo tada nisam znao da si ti Milanezi.Nadam se da ce opet nekada da nas put nanese da se sretnemo i popijemo makar pice zajedno.Veliki pozdrav.
Najnovija vest je da su svi vitalni delovi elektronike,senzori,prekidaci ispravni.Gagi iz Balosave je moj kompjuter u senzore redom prebacivao na drugi strom i radi.Ostalo je da negde neka glupa zica zeza i sad da traze redom.