Jump to content

Moto Zajednica

dl minak

Članovi
  • Broj tema i poruka

    371
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: dl minak

  1. Koja je ovo guma? I mene interesuje neka dualsport.
  2. Prodato
  3. I kolko su za v-stroma k8 bocni nosaci?
  4. Bravo.Stvarno mi se ucinilo da je jos vise sirina ali to je korektno.
  5. Potpuno se slazem sa tobom.Koje su dimenzije tvoji koferi.Jako su lepo legli na tvoju teneru.Cini mi se malo vise siroki.Ja bih napravio nesto malo uze na moj strom.
  6. Lepota je u oku posmaraca.Taman posla da nam se svima svidjaju iste stvari.Meni su oni npr lepsi od bilo kog plasticnog kofera.A sto se coskova tice Arso u pravu si.Verovatno proizvodjaci kofera ugovorom vezuju da nesme da idu u slobodnu prodaju.Ako ipak negde procuri i neko sazna gde ih ima neka postavi link ovde.
  7. Znam za cetvrtaste ali ovi sestougaoni su mi mnoro lepsi.Svi noviji koferi si sada u ovom fazonu.I ovi rumunski i ovi nasi.Sam proces izrade nije nista drugaciji ali su neophodni ovi uglovi i zbog estetskih i prakticnih razloga. Trazio sam ih po internetu i nema ih cak ni Ali expres.Prosto ne mogu da verujem da ih jos niko nije napravio.
  8. i sta bi na kraju,ima li negde da se kupe gotovi uglovi za ove alu kofere kao sto su na ovim rumunskim? Zvuci mi nemoguce da ih niko jos nije napravio.
  9. Zar bas nikome ne treba ni u zameni?
  10. Da da sada shvatam ideju.Jeste mi ovo preskupo ali mozda bi moglo da se izvede.Naci neku mrezicu od metalnih tanjih sajli i oblikovati prema torbi,pa samo skupiti krajeve sajlicom na zakljucavanje.Hvala na ideji.
  11. Ima li neko neki link za te mreze koje se zaljucavaju?
  12. Cisto da ne moze neko za par sekundi skalperom da je skine
  13. Nisam to ospeo da vidim kako izgleda ali sam vise mislio da vec na sebi torbe imaju neke sajle za zakljucacanje
  14. Postoje li rol ili repne torbe koje su vec predvidjene da mogu da se zakljucaju na motoru? Imam vec centralni kofer 50l i tank torbu koju ponesem sa sobom kada sidjem sa motora.Na zadnjem sedistu obicno bude vezan sator,vreca,dusek.Voleo bih da mi to bude u nekoj velikoj vodootpornoj rol torbi ali da bude nekako zakljucano na motoru da ne ostanem bez toga. Ima li neko ideju?
  15. Nosace bocnih kofera ?
  16. ili mozda zamena za neke dobre bocne kofere.
  17. Ima li u srbiji gde da se kupe negde nove anakee 2 ?
  18. Moze zamena za dobre bisage ili vodootpornu repnu torbu
  19. nova cena 40e
  20. nova cena 35e
  21. Kada zavrsi maserka sa tobom posalji je i kod mene . U pravu si za crnu mat boju lepse ce izgledati. Hvala.
  22. Zar nikome ne treba?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja