Vozaci bi izabrali tim koji bi im platio vise sto je uradio i kraclouv iz motogp-a a u zadnje vreme davide sve vise i vise hvali dukati sto znaci da se trude .... nzm za ostale ali meni je dosta honde i yamahe (i ako volim oba brenda) lepo je videti i neke druge marke tipa suzuki,mv agusta, ducati,bmw, kawasaki, i aprilia se probijaju na pobednickim postoljima
kad sam vec spomenuo bmw aj da pitam, da li zna neko sta se dogodilo sa tim timom secam se da se melandri zestoko borio na bmw-u kao sto se i secam da se fabricki tim povukao i da je dao podrsku nekom drugom privatnom timu "gold bete" ili tako nesto.... sta se zapravo desilo sa njima kada je Melandri presao u apriliu?
Neznam bas da li bi Melandri ikad vise seo na Dukati ma koliko god oni nudili , Ellias, Kallio...Fabrizzio.....i jos gomila njih