Jump to content

Moto Zajednica

Sale-VFR

Članovi
  • Broj tema i poruka

    531
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sale-VFR

  1. Znaci ipak nikakvog resenja nema?
  2. Aj da pokrenemo temu malo.. Naime trazim neki za amatersko koriscenje ali bukvalno pupmanje guma ciscenje prsine...predppstavljam 8 bara 24 litra bez uljani...godisnje ako bude radio 2 sata a ni toliko.. Gledao einhel posto kao daju garanciju na kazan 10g protiv rdje medjutim ne uspeh na internet sajtovima da nadjem da ga uopste ima u Srb a kao svi imaju..do 16k dinara..sta predlazete?
  3. Da li neko zna kako bih mogao da skinem fleke sa mat plastike? Ima nekih fleka kao da je curelo nesto kapalo cini mi se da je od nekog odmascivaca ili nekog sampona koji nije bio lepo ispran pa ostale fleke Probao medicinskim benzinom sa kojim sam skidao sve fleke ovo nece..probao sa nekim mlekom za plastiku nista i dalje...da li postoji neko resenje da ne mora da se farba? Nzm ni koliko je upilo u samu boju Zahvalan unapred
  4. Predlog Versys 1000 se 2019
  5. Zavrsena registracija..odmah i prvi krug...sta reci...savrsenstvo
  6. Evo posto sam i ja u procesu prve reg...preveli smo za svaki slucaj a uskoro cu znati dal treba pa javiti..motor iz Austrije
  7. Jos jedan mali detalj dodat posto fabricki nisam imao
  8. Bas tako Nele! U pravu si! Hvalaa
  9. Eto to je too
  10. E motor je stigao konacno kod mene..danas imao vremena da ga sredim detaljno i zamenim fabricki auspuh....ulje zamenjeno filtera oba ulje u kocnicama antifriz...sledece nedelje bi trebala i reg...evo kako ispalo
  11. Ja sam pre 4 god platio Igo 29 dolara za Eu i ne mislim vise
  12. Koje pare?
  13. Evo ga...od prvog vlasnika u originalu...konacnoooo.. jeste da mi boja nije nesto ali koga briga 19000km sledi carina i ostalo sto ide a onda uzivanje.. pozzz
  14. Moze lock
  15. Pa zar ne deluje kao orig?
  16. Odakle ti to da ja vas zajebavam? Nisam nikog ovde zajebavao do sad a i ne vidim da je tema saljiva vec ozbiljna..covek je pitao ja napisao koliko ide po satu nzm sta je tu zajebancija
  17. Minareli Lc 98 sve standard 92 93 po satu..barem moja toliko ide
  18. Jel taj 1.2 3 klipa?
  19. Nije mi padalo na pamet
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja