Omasen i po meni. Gledajuci na telefonu jedino na kompu da je drugacije ...a taman sam se pitao kakve slike pravi samsung s20 ultra
Hvala za sliku..
Sve u svemu pas je prelep..nebitan fokus
Bas tako. Ja imam na cb600f mivv auspuh. Koristio ga bez db..izdrziz na kracim relacijama..posle toga ubija..vratio db i tako vozim ima jacine zvuka ali podnosljivo
Nele izvini molim te ..dosta si mi puta pomogao u porukama i objasnio neke stvari koje su mi bile od pomoci. Bilo bi mi jako drago da sam poklonio tebi ali stvarno nisam razumeo da ti treba..ja sam razumeo da zelis i ti tvoj da poklonis. Jos jednom izvini i veliki pozdrav za tebe
E pa nzm gde da gledam to. Ja sam kupio sa ovog linka.
Javio se kolega za kljuc danas saljem. Sad izvini ako si hteo ti. Ja razumeo da ti zelis tvoj isto da poklonis. Ja moj poklanjam jer ne mogu da pridjem sa kljucem od auspuha. Moracu da kupim onaj kljuc sa strane sto ide
Zaboravih da napisem. Mislio da napisao u naslovu.
Kljuc poklanjam nekom kome treba ne prodajem
Saljem kurirskom sluzbom. Imate obavezu da platite postarinu.
Ölfilterschlüssel kaufen | Louis Motorrad & Feizeit
M.LOUIS.AT
Ölfilterschlüssel bei Louis. Sichere Zahlung ✓ Kostenlose...
Kupio sam sebi ali mi ne odgovara pa ako nekom treba eto
A sad je meni jasno.. i mislim se mislim kako si uspeo mopedom znam kakvo je vreme bilo a ja sam na nekih 40km i nisam uspeo da uklopim lepo vreme i trajket jos sad i ovo zatvaranje..a pritom znam da se skoro otvorilo...a drug bio autom svaka cast pratimo dalje i prijatna kafa