Jump to content

Moto Zajednica

Sale-VFR

Članovi
  • Broj tema i poruka

    531
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sale-VFR

  1. Ja ovih dana trebam pazariti gume..ne ocekujem dot 20 ali ocekujem 19 barem da cu naci kod nas..ovo kazem ne vezano za marku gume iz naslova
  2. Omasen i po meni. Gledajuci na telefonu jedino na kompu da je drugacije ...a taman sam se pitao kakve slike pravi samsung s20 ultra Hvala za sliku.. Sve u svemu pas je prelep..nebitan fokus
  3. Bas tako. Ja imam na cb600f mivv auspuh. Koristio ga bez db..izdrziz na kracim relacijama..posle toga ubija..vratio db i tako vozim ima jacine zvuka ali podnosljivo
  4. Sale-VFR

    BMW K1200S

    Cekaj jel se ove gume prave jos? Mozda glupo pitanje posto ima 3 4 5. Da li ima kod nas sa novijim dotom ili ih ima samo preko?
  5. Nele izvini molim te ..dosta si mi puta pomogao u porukama i objasnio neke stvari koje su mi bile od pomoci. Bilo bi mi jako drago da sam poklonio tebi ali stvarno nisam razumeo da ti treba..ja sam razumeo da zelis i ti tvoj da poklonis. Jos jednom izvini i veliki pozdrav za tebe
  6. E pa nzm gde da gledam to. Ja sam kupio sa ovog linka. Javio se kolega za kljuc danas saljem. Sad izvini ako si hteo ti. Ja razumeo da ti zelis tvoj isto da poklonis. Ja moj poklanjam jer ne mogu da pridjem sa kljucem od auspuha. Moracu da kupim onaj kljuc sa strane sto ide
  7. I ja mislim da je tako nesto..zaboravio sam skini manual sa neta imas tamo objasnjeno
  8. Zaboravih da napisem. Mislio da napisao u naslovu. Kljuc poklanjam nekom kome treba ne prodajem Saljem kurirskom sluzbom. Imate obavezu da platite postarinu.
  9. Ölfilterschlüssel kaufen | Louis Motorrad & Feizeit M.LOUIS.AT Ölfilterschlüssel bei Louis. Sichere Zahlung ✓ Kostenlose... Kupio sam sebi ali mi ne odgovara pa ako nekom treba eto
  10. A sad je meni jasno.. i mislim se mislim kako si uspeo mopedom znam kakvo je vreme bilo a ja sam na nekih 40km i nisam uspeo da uklopim lepo vreme i trajket jos sad i ovo zatvaranje..a pritom znam da se skoro otvorilo...a drug bio autom svaka cast pratimo dalje i prijatna kafa
  11. Sale-VFR

    Givi V46

    Ae jedno blic. Sta je bolje sigurnje kacenje monolock ili monokey?
  12. A sto se tice putovanja ja imao rezervaciju za motogp mugello koje sam otkazao pre 2 nedelje..tako da koliko bude uspelo da se vozi vozice se ovde..
  13. Divnooo!
  14. Brz oporovak druze!
  15. Taj put je prosle godine zavrsen cela deonica nov asfslt..zapravo ne cela od Kuceva do Voluje je stariji alsfalt posle ide novi
  16. Jel ovo vazi i za recimo sivu plastiku izbledelu ili samo crnu?
  17. Jel ova bila na oglasima prosle god ili mi se cini?
  18. Zadnji vikend u maju Italija MotoGp
  19. Za malo da pazarim taj zadnji branik samo da je hteo prodavac da proda ali nije hteo.. Uzdravlje
  20. Pa jel na tom wemoto OEM delovi?
  21. Ja gledam sad nesto 17.99 je dhl sa mp.eu.. Nije sad lose da se pokupimo pa da narucimo sta nam treba taman delimo ovih 18e
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja