Jump to content

Moto Zajednica

Sale-VFR

Članovi
  • Broj tema i poruka

    531
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sale-VFR

  1. Mislim da je za oko 170 visine 10 cm gore dole a tezine od 68...mada opet kazem treba pratiti mere kao osnovu a sve ostalo na manje obracati paznju
  2. Bas tako to je razlog i prodaje da bih mogao kupiti isti model za broj veci.. Hvala kolega
  3. Evo kolega @rast je bio sa suprogom moze da potvrdi stanje odela
  4. Gaziste je 27.5cm tako da odgovaraju vise za 43 po meni
  5. Aktuelno
  6. Saucesce porodici
  7. Prodajem svoje cizme Cena 120e KupujemProdajem | Praktično sve... M.KUPUJEMPRODAJEM.COM Preko 3 miliona oglasa, na jednom mestu!
  8. Tamo sam i ja pazario moj RST komolet adventure 3
  9. Sale-VFR

    Scottoiler

    Jel ima potrebe prati lanac kao sa sprejom mislim na 500km ili perete na kraju sezone ili isto na 500km? Mislm kad koristite scott
  10. Jos jedan up pre zime
  11. I evo poslednje cene za forum 20k to je to.. PM
  12. Auu kakvi cunci zemljace
  13. Ja imam crni komplet samo reci hvale..pozzz
  14. Mislim da idu 5j ili 5.5
  15. Ako pase za yarisa 2005 pazario bih i ja
  16. Prodato
  17. Evo detaljnih slika
  18. Pa sta znam za kilaze i visine . Zena koja je bila da proba odelo ima 64kg . Jakna je za malo velika a pantalone za broj . Stim sto je onda zena slank nema siroke kukove nema stomak..zato sam stavio od 68kg. Ko je malo puniji mozda i manje od 68..al opet kazem mere je njbolje uporediti jer se onda moze znati da ne varira mnogo .
  19. Ni meni..odelo je odlicno ocuvano jedino zbog broja drugo nzm sta..
  20. I daljeee
  21. I dalje
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja