Da ne bih stavljao teme posebno i postavljao slike koga zanima poslacu
prodajem sledecu moto opremu
revit vapor 2 pantalone xl cena 100e(kilaze 87 97+-)
alpinestar hurricane kisno odelo dvodelno ne obuceno 100e xl
rst adventure 3 moto odelo 350e( kilaze 85 95 +-)
jakna nosena 3 sezone pantalone 2 x obucene
Jel postoji nesto bez e sima?
treba mi za italiju na dve nedelje nesto ima neko neku preporuku? Neku karticu? Sta vec i kako vec znaci da pokriva hr sl it
ne treba mi vise od 5gb valjda ce biti dosta za cet i da nije vise od 15e Za dve nedelje
Upravo tako i uradio pre dve god! Odem kod njih probam kacigu vidim velicinu i zahvalim se lepo pozelil lep dan. Pozovem drugara u Becu ode covek uzme mi i resim da mi ostane novac u dzepu.. o samom kvalitetu istog prouzvoda je vec druga tema
A koja je ovo fora na ovom modelu dupli diskovi a na onom jacem i po kubikazi i kw jedan? Jaci mislim na ncx 750
malo mi jasno nije
mozda ovi manji? A onaj veci
pa jedino to mi logicki mada nzm dal ima veze
Evo pa ako nekog zanima dogovaramo se oko cene skinuo sa sada mog ex motora
Zmigvce podrep prodao bih zajedno
retrovizore korman poluge tegove zajedno
plastika oko fara posebno
stitnici za hladnjak i plastika zajedno
Odlicno odelo dosta protekcije dosta luftera bas je za veliki raspon temperatura
kad sam kupovao nisam mogao da nadjem odelo sa vise luftera od ovog a da ima sve postave!