Jump to content

Moto Zajednica

balkanlover70

Članovi
  • Broj tema i poruka

    724
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: balkanlover70

  1. http://www.altabadia.it/it/arrivare_altabadia.htm ovo je jedna od ideja pre nego se spustite do Lago di Garda http://www.gransassolagapark.it/ a ovo posle Rep S.Marina a pre Rima
  2. procitah na forumu AFRIKANACA Italijana da moze pumpa od FZR 1000 1994.god stim sto moras napraviti malu prepravku - produziti kablove i napraviti redukcir jer su creva na jednom 8mm a na drugom 10 mm.....
  3. svaka cast momci!!! da li ste odlucili koliko vremena i u kom periodu zelite da se zadrzite u zoni Modene? zbog prenocista...... a za subotu,9.jula,ako se sloze kockice mozemo i na jednu proslavu koje ce biti bas na Lago di Garda
  4. respekt za Joskinu spravicu ,medjutim mislim da je to isto kao i kada bi postavio na samom ulazu ulaznog creva u hladnjak....ili ne? da li mozda neko ima vec ugradjen Joskinu spravicu na FAZER-u pa da pusti slikicu da vidimo kako to izgleda? da li na cilindru FAZER-a postoji neko ,takozvano "slepo oko" pa da se doradi "tu negde"?
  5. pozz drustvo ! imam YASMINU FZS 600 FAZER 2002,vise nego zadovoljan sa njom,ali muci me jedna stvar-nema sat za merenje rashladne tecnosti i do mi ide na q&%$c !!! da li medju nama ima nekog ko je uspeo da resi ovakav problem i nekako doradi i ugradi termometar??? hvala
  6. lepo ti to ,Lenji, zboris !ok,zakon u neku ruku treba da se postuje...mogli su ,recimo da mu oduzmu saobracajnu na licu mesta,pa kada donese polisu osiguranja da mu je vrate uz neku novcanu nadoknadu. dacu primer drzave u kojoj trenutno zivim (Italija)-po isteku osiguranja,vlasnik ima jos 15 dana fore da ode i uplati(za tih 15 dana osiguravajuce drustvo pokriva sta god da se desi).policija za to zna i u vecini slucajeva pusta i ne obraca paznju. e sad',sto se tice situacije naseg druga(a to moze svakom da se desi),zapitao bih se a i sve nas, sta rade sa onima koji nemaju ni saobracajnu ni tablice ?? a tek onima koji voze "divljake" skinute sa osiguranja ,bez porekla ....njih vode u corku???
  7. evo i ja da se oglasim - neznam sta ta firma nudi ali znam da se u Italiji jos uvek mogu naci NOVI motori starijeg datuma,tj. motori koji su EURO 2,za male pare. motori koji su EURO 2,u Italiji,nemaju pravo na prvu registraciju!!!!
  8. pozz druze i dobrodosao
  9. ode ti PRONTO u knjizevnike pa ti bre da si rodjen u istom periodu kad' i Branislav Nusic, teska bi "borba" medju vama bila !!! svaka cast druze
  10. jbg,kad' Italija nije,tu,iza coska,pa da navratim i ja :'( :'( . nisam pozer ali moja YASMINA brate jeste!! Osim voznje, obozava i da se slika
  11. pozz Vaximo944.zivis u Bologni?
  12. ssnupi,druze,snalazim se ja odlicno nego me slobodno vreme j£%&e !! prihvacen kontakt na SKYPE ;-)
  13. zeleni karton u dzep pa pravac Italija!!!koristi TTetku za prevoz dok ne kupis nesto drugo
  14. ode tema u zaborav...... da li se ekipa sprema za dolazak u Italiju? prosle nedelje smo se Dube i ja provozali do Passo del Cerreto a i obisli par znamenitosti u okolini Parme pa evo koja fotka za uzivanje..... a da,ocekujemo Vas da se , ......
  15. i dobrodosao !!!!
  16. http://www.youtube.com/watch?v=J8_4_LBGQAc dobrodosla !!!!
  17. 'el ce da se okupimo, , i druzimo mi , il' necemo,a?????i kad?
  18. lepo lepo,nema sta. a evo i prepoznatljive junakinje... i svi je nesto pipaju za sis.. ops,grudi!!!!
  19. balkanlover70

    Agregat

    imam i ja ,kompletan,rasturen ,sa sredjenom "glavom" i ventilima,nikako da je sklopim.ustvari ja imam kompletan motor,od tockova do cajgera-pa ako te nesto interesuje....javi
  20. ja ti ponudio......ne odgovara ti?
  21. P.S. Kupio sam i potkapu ali na nju ne mogu nikako da se naviknem, kada se pogledam u ogledalu izgledam kao da sam posao u pljacku. NINJA-PANTELIJA!!!!!(izvini za off ali "naletelo" mi je ) u zdravlju da je nosis i da se slatko !!!!!
  22. napisi godiste i kubikazu...koliko je presla (onako orjentacionalno)
  23. ...motor u dvoristu-ljudi pa on je NAS!!!! a mozda ce i neki "lokalni" majstori(bar sto se krova tice - mi materijal-oni "ruke") prici u pomoc za Dz ako im se lepo objasni o cemu se radi!ipak za to treba "strucno" osoblje.ja sam daleko da bih "fizicki" pomogao ali za uplatu,mogu da organizujem ko ce uplatiti u moje ime. ko ce postaviti broj ziro racuna?
  24. ma kes nije problem-kesa nemamo i dobrodosao!!!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja