Jump to content

Moto Zajednica

balkanlover70

Članovi
  • Broj tema i poruka

    724
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: balkanlover70

  1. a da,ram je 2000.to godiste.
  2. druze,imam ram i mogo toga oko rama-sutra krecam za Srbiju,bicu u Pozarevcu u subotu ujutru.javi se na 063/8943349 u subotu ujutru,da se dogovorimo oko rama,dodji-dogovoricemo se.
  3. do koje cifre pa da ti "dovezemo" jednu inostranu ?
  4. da malo osvezim oglas-i dalje aktuelno ...
  5. Prodato-moze katanac!
  6. mislim da je od DUKCA
  7. ako je u pitanju FAZER 600 iz 2002.god imam ja vizir i to FABBRI pa ako te interesuje....
  8. nova cena-110 jevrica.moze i u "metalu".
  9. imam i far(malo nalomijen) kao i zadnje stop svetlo
  10. prodato danas ,moze katancic.
  11. pozz svima.prodajem delove od APRILIA RS 125 (ono sto je ostalo) : - ram - trouglove (drzac za kontakt bravu je polomijen) - zadnja viljuska - lanac (polovan) - zadnja kociona klesta kompletna sa pumpom i nozicom - prednji tocak sa diskom - sajlice i razne djakonije - oba sklopa prekidaca za svetlo i start - i jos sto sta.....a cene-bice povoljno sigurno!!! broj mobilnog 063/8943349 Nesa (okolina Pozarevca)
  12. "u fabrickom stanju" cena Yasmine ide dole - 1600 E. - ako neko zeli ARROW - 120 E - ako neko zeli vizir - 40 E
  13. sa fabrickim vizirom i fabrickim izduvom spreman sam da korigujem cenu
  14. pozz.na prodaju kombinezon(koza,cordura,microfibra).visok sam oko 180 i tezak oko 92kg i meni je kao saliven.vredi pogledati.cena 100 E. Nesa 063/8943349
  15. poz svima.na prodaju gume PILOT ROAD 2 presle oko 2000km,kao nove,montirane pred sezonu-cena 120 E. mob 063/8943349 Nesa,okolina Pozarevca
  16. poz svima.prodajem Fazer 600,2002.god,u mom vlasnistvu vise od dve sezone,ocarinjen pre 3 dana(ide na ime),oko 58.000km,gume su 60-70%,lanac isto tako,uradio sam servis pre 2000km,nekolicina sa foruma je imala priliku i da ga vidi u voznjama po Italiji i Srbiji.padao je po jednom na obe strane,uostalom slike govore sve.cena 1800 E. mob 063/8943349 Nesa,okolina Pozarevca
  17. @balkanlover70: postoji neka varijanta da skoknemo mozda do Ferari i Ducati fabrika ali sve zavisi od vremena. Ali javicu se kad budem tu negde na severu pa bar da se vidimo negde da popijemo pice. pozovi me kada si u Italiji - broj imas
  18. a sta kazes na to da mi odradis nekoliko nalepnica sa znakom Srbije i BjB ujedno pa da ja to malo "lepim" po ovim Italijanskim prevojima?hvala Ok.Odradicu ti nekoliko ali kako da ti dostavim? ma sredicemo vec oko posiljke temu pratim a ti javi kad' ih odstampas.hvala i
  19. a sta kazes na to da mi odradis nekoliko nalepnica sa znakom Srbije i BjB ujedno pa da ja to malo "lepim" po ovim Italijanskim prevojima?hvala
  20. ja sam na "sat vremena jahanja" od jezera Garda.bice mi veoma drago da se vidimo i malo provozamo zajedno.ostavio sam ti u pp broj mobilnog .
  21. A ovo je koji predeo ove lepe planete? Jbg...Kina , ali je bolje od Sardinije, a blize od Novog Zelanda Xexexe...taman usput i Rusiju da obidjemo... u Kinu?!?pa sto ne kazete!eto i mene s Vama-kazu tamo imaju jeftine baterije za mobilni pa da podjem da kupim nekoliko komada
  22. evo i ja da se prikljucim temi.ja cu Vas preuzeti na Lago di Garda(napravimo turisticku voznjicu oko jezera) i odvesti do Vaximo pa svi zajedno preko Fute do Pronto-a. znaci SUBOTA LAGO DI GARDA pa u vecernjim satima da se spustimo do mene na pocinak u Modenu.u NEDELJU ujutru obilazak fabrike Ferrari,Maserati,Lamborghini pokupimo Vladu pa u Appennine .ponavljam ja mogu da Vam izadjem u susret ali samo za weekend-obaveze,jbg.....
  23. mozda Fazer 600,FZS model, 2002.god?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja