Da li ste zaboravili svoju lozinku?
Jun 11
Jun 5
Maj 28
Maj 22
April 20
Mart 21
Mart 13
Februar 2
Januar 26
4,3k
Pregled svih promena statusa od člana ŠekiKG
IvanNBGD
Au, ceo London je pod kamera, gde god se okrenes kamera. Potrosili su 200 miliona funti na kamere i dalje je malo. Jos im je cip ostao
LiNUX
imace dronove na svakom semaforu hehe
Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja