Da li ste zaboravili svoju lozinku?
Jun 11
Jun 5
Maj 28
Maj 22
April 20
Mart 21
Mart 13
Februar 2
Januar 26
4,3k
Pregled svih promena statusa od člana ŠekiKG
Da li je neko od članova foruma, oko 15-15,30 jezdio putem KG-Rekovac, u formaciji 2+1+3?
shlem
Rekao bih defanzivna formacija, tzv bunker .
ŠekiKG
Ili čuvaju glavne snage za finalnu bitku?
Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja