Drugari, je li neko imao sličnu situaciju. Dakle čuje se klak pri jačem pritisku na vile. Nema vibravija na vilama, diskovima, pločicama prilikom zvuka. Vibracije se osećaju se samo na kormanu i malo manje na trouglu. Nema takode ni šta da kači od kablova i ostalih zajebancija sve pregledao. Dešava se samo kada točak stoji relativno pravo, kada je levo i desno nema zvuka. Može li biti ležaj volana? Ali takođe kada prednji točak stoji u vazduhu, hod okretanja je glatak bez zvukova i "upadanja" u ležište. Stromić 20' god u pitanju https://youtube.com/shorts/ynGGtcXGBD4?feature=share Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока