Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Komšija reće hmm... [emoji848] Meni ovo miriše na komšinicu... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  2. Kako sam se ja sa ovim slatko navozao po Lefkadi jao jao jao... Prolazi bukvalno svuda... Po velikim kraterima samo teram i vičem "don't be sentimental, it's a rental" [emoji1787][emoji1787][emoji1787] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  3. Ode tema u 3 lepe [emoji1787] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  4. Da ne polemišemo puno. Samo se informiši o sastavu boja odnosno Patch-a na prsluku, šta je dozvoljeno a šta ne. Kao što rekoh, SOA prsluk ima ceo paket zbog koga ce te neko smarati. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  5. Imaj u vidu da ovaj prsluk ima sva obeležja potrebna da te neko iz drugog kluba zaustavi i nepotrebno te smara. Osim ako ne planiras da ga imas kao suvenir. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  6. Nadam se da sam u pravoj temi. Potrebna garsonjera u Bg, za sestru od ujaka. Izuzetno pedantna devojka, i generalno više nije tu nego što jeste, pošto je stjuardesa. Možete mene kontaktirati na 0652661669 Nenad Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  7. Želeo bih da podržim kolegu u ovoj odluci i da kažem sledeće: Ja ovo uvek radim. I iako mi je na umu osigiranje od pada tu je još jedna mnogo bitna stvar, a to je "filter za budale". Toliko je dokonih ljudi koji ne znaju šta će sa sobom, i u fazonu su "ajd da idem da probam ovaj motor, reći ću da sam kupac" Nemaš pare, nisi ozbiljan, i završena priča. Te fore idem da probam pa ako je dobar skupiću pare, nema ništa od toga... Meni je ova odluka uštedela toliko vremena izgubljenog sa budalama i pretvorila prodaju u zadovoljdstvo. Tako da, podržavam prodavca... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  8. Nenadbg88

    Guma 17 i 19

    Ma moglo je to još... [emoji1787] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  9. Ja bih se prijavio ako ne uspete da dogovorite primopredaju. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  10. Mi pravi muškarci putujemo na svojim motorima. Ne teramo ih na prikolici [emoji2957] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  11. Kolega, ja imam sve kategorije i sve sam što ide gumama po asfaltu vozio. Hteo bih da ti naglasim da moraš da poseduješ i licencu profesionalnog vozača, kao i periodične obuke za svaku od 5 godina na koliko se licenca obnavlja. Što se papirologije tiče neophodno je da razumeš sve što se tiče tahografa kao i propratne dokumentacije za utovar-istovar i putnih naloga... Nije to samo... vrteti đevrek. Odgovornosti na pretek. Za međunarodnu špediciju tek... Što više znanja u tim stvarima budes imao veće su ti šanse i za bolje zaposlenje. Ako ne znaš, imaš sada na YT sve, samo potraži. I zapamti da se uvek dobro pogodiš u startu, da li ćeš na platu, dnevnicu, kilometražu... Šrećno... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  12. Odličan način da vidiš kakve komšije imaš. Metneš je na sred dvorišta. Ako ne dolazi murija, imaš prave prijatelje u komšiluku. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  13. Pošteno. Sa srećom Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  14. Da su samo broj veće Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  15. Kako si za toliko omanuo [emoji1787] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  16. Bilo bi lepo da navedeš generaciju ili godište Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  17. Narasla kilometraža na 20k Zimska cena 7k Registrovan do kraja septembra 2024 Poklanjam delove za sledeća dva mala servisa. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  18. [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  19. Dobar fon za male pare [emoji2957]
  20. Poenta je da treba imati meru. Slučajno si izvalio da umeš nešto da napraviš. Odlično. Napravi sebi zaradu ali nemoj da budeš alav. Ne može priučeni majstor koji nema ni firmu prijavljenu da sašije cenu konkuretnu jednom gigantu u prodaji moto opreme, koji za razliku od njega ima troškove prema državi, zaposlenima, marketingu, komercijali, distribuciji itd... Koji je uložio vreme i novac za testiranje, patentiranje, atestiranje... Nije realno da batko dođe, uzme metar, i kaže "sad ću ti ja ovo napravim isto bajo moj" i naplati punu cenu... Verovatno i ti nešto praviš kolega, čim si mi se ovoliko pecnuo... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  21. Radio sam ovakve stvari kolega moj. Selidbe tačnije pa su mi ljudi plaćali da im iznosim stvari. Bez ikakve loše namere samo da ti sugerišem da je cena ogromna ako pritom očekuješ da ti to neko iznese iz kuće. Ili ćeš morati ozbiljno da je koriguješ ili da ponudiš prevoz. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  22. Nekada su se te pravljene stvari prodavale za prilično manje novce, pa onda i počastiš majstora, odneseš mu poklon. Danas sve umetnik do umetnika kao da od zlata prave. Odma dve kuće mora da napravi od toga. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  23. Jel tako i motor teraš na all seaseon a??? Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  24. Mora da citiram sam svoj komentar. Dakle u ovo vreme sam vozio hiljadarku 2003. god. Danas vozim 650 2020. Slobodno da kažem sebi da ne jedem govna puno [emoji1787] Sa ženom i 3 kofera proputovao boga oca na malom stromu. Snaga nije bila problem ni pri većim obilaženjima. Vešanje sa druge strane jeste itekako. Kočnice, onako, prilagodiš vožnju i sve je ok. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  25. Ovu emociju potpuno razumem! Tako sam ja isto kliknuo pre 20 godina ali sa stromom [emoji4] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja