-
Broj tema i poruka
1096 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Nenadbg88
-
Što se tiče teretnih vozila, bez vozača i ne baš. Nestručna lica prilično imaju tendenciju da ti upropaste vozilo. Plus pravilo "don't be sentimental, it's a rental". Ja moj kombi nisam ispustao iz vida prilikom utovara i istovara. Raznih ljudi ima. Pošto sam profesiju usmerio u drugom smeru, prošlo mi je kroz glavu iznajmljivanje, jer nisam imao vremena. Ali kada sam video vozila koja se iznajmljuju koja su 2014-15 god i u gorem stanju od mog koji je bio 2004-to, rekoh sebi, nema nista od toga. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Onog momenta kada sam ga prodao, telefon ne prestaje da mi zvoni! Neverovatno [emoji16] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Monokey kačenje da bude obavezno. Givi Maxia 4 me najviše zanima. Može i neki kockasti, alu ili plastičan, sve dok je preo 50L. 0652661669 Nenad Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Bravooooo Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Da ga nisi ti malo jače podmazao? Još bolje, ako imaš podmazivač, da se nije malo "uživeo" [emoji16]
-
Što, malo se podružimo... Svako ko zna mene, a i @milos-v neka kaže kakvi smo momci. Druženje na prvom mestu... A i prvi si pozvao, delio kisiće, ja se taman ponadao... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Delim mišljenje sa @milos-v što se tiče tvog smisla za humor. Mi se takođe ne znamo, pa možemo svi zajedno da se upoznamo. Cmokić i od mene Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Mislim da sam video jedan na KP. Pogledaj. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
9 hiljada ja platio u Euro Sumaru Zamenu ulja i filtera ulja na 6k. Atila je za isto tražio 80e Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Forum je da se komentariše. Svako ima pravo svog mišljenja i sve je ok. Ne trudim se više ni sa kim da razmenjujem stavove, jer su ukusi različiti. Iznesem svoje mišljenje, i to je to. Bilo kome naknadno objašnjavsti svoje razloge i teoriju smatram uzaludno potrošenim vremenom. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Ne trudi se... Veruj mi... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Ja sam se vodio logikom da želim da kupim nov motor. Koliko sam pogrešio ili nisam, vreme će pokazati. Činjenica jeste da je litra sposobnija, ali da li je bas 5-6k eur funkcionalnija i sposobnija kolika je razlika u ceni između novih, to je upitno. Po sadašnjim cenama, za cenu novog 650 se može dobiti litra stara u proseku 7 godina upitne kilometraže. Po pom mišljenju je potpuno normalno da je na motoru starom 7 godina normalno očekivati neka veća ulaganja, u šta ja nisam hteo da se prepustim. Ovo mi je za sada bio cena-kvalitet-srce stav. Taj motor sam merkao brat bratu 4 godine. I tek se uverio u njegovu sposobnost kada mi je Stefan dao da ga izvozam do Rumunije. Koliko će mi snaga i ostale čari litre nedostajati, vreme će pokazati. Za sada sam pak prilično zadovoljan sa onim sto sam dobio.
-
Imam druga koji je na tom tvom na 60k menjao kvačilo. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Kao bivši vlasnik Stroma 1000 2003, a sadašnji vlasnik stroma 650 2020, voleo bih da iznesem neke činjenice. Ne znam kakvi su raniji modeli 650, ali sada kapiram zašto ljudi pričaju da je 650 kompletniji motor. Ubrzanje do 110 bih rekao da je potpuno indentično kao na velikom Stromu, posle te brzine, veliki Strom uzima prednost. Neki nedostatak i manu na relaciji BG-Kosmaj preko Ralje nisam primetio. Po krivinama se bolje ponaša od velikog stroma, lakši je, odlično ispucava iz krivine, odlično koči, i naravno tu je prisustvo ABS-a na oba točka i TC. Čak mi je pri povratku za BG prosečna potrošnja pri normalnoj vožnji bila 3.9L Udobnost je na mestu kao i na velikom, ali rekao bih da je korman malo uži, to je prva stvar koja mi je zasmetala (Nije da ne moze da se vozi ali u nekim momentima fali širi korman). Što se tiče vožnje po gradu, tu odnosi potpunu pobedu u odnosu na veliki. Jako dobro vitla levo desno pri malim brzinama, dobro ispucava kada treba, dobar je i za provlačenje. Sa velikim Stromom sam potpuno odustao od gradske vožnje jer jednostavno nije bio za to. Probao sam i vožnju sa lepšom polovinom, opet, do 110 nisam primetio neki drastičan gubitak snage. Bilo bi lepo da ima podešavanja na prednjem vešanju, kao veliki strom, ali meni to nije falilo toliko. Toliko od mene. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Samo da javim da sam rešio kupovinu. Euro Sumar otkazan, kupljen danas Gavran 650 u NS. 2020god, sa 6000 na satu. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
- 10 odgovora
-
- 26
-
-
Rezervisan stromić juče u Eurosumaru. Sad da vidimo da li sam pogrešio. Javljam ishod. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
U planunje bio novi Stromić. Ali planovi su se srušili s količinom bezobrazluka naših dilera. [emoji34] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Ne ispod 2012god, i ne ispod 50-60k km, pravih podrazumeva se. Isključivo veći motori, klase touring, Enduro, sport touring, ne zanimaju me ostale klase. Kubikaža od 600 pa na gore. Može i preko 1000, nisam gadljiv na vesele konjiće. Cena, tu oko 7 soma, manje - više. I da ste realni sa cenom, eto. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Prodato Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Kad ste pošli bez lopate. Ko vam kriv [emoji23] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Ja bi ovo na neki strani internešnal sajt okačio. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Renault Megane NovSetKvacila WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Renault Megane NovSetKvacila, 2005. godište, Hečbek, Dizel 1870 cm3, vozilo prešlo 221600 km, Leštane. Putnička vozila - Polovni Automobili Evo mog pastuva, ako si zainteresovan. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Bar neko da me podrži :-) Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Taj motorčić je jedno od većih izneneđenja ove godine. Dugo vremena ga merkam, ali nikako da probam jedan konačno. Moram jedno veliko javno HVALA da kažem @nafetS. Čuo je da se organizujemo za Rumuniju dok smo pili piće, i baca mi ključeve na sto. Ja u neverici! Kaže, voleo bih da je meni neko ovako dao da provozam neki motor pre kupovine, ja sam moj kupio na slepo. Evo ti i uživaj sutra!Šta reći za čoveka, lavčina! A jes kofer bio pun alata, stara navika, šta ćeš
-
Inače, može eventualna zamena za strom 650 ne stariji od 3-4 godine.
