Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Upravo zamenio moju sijalicu. Postupak i nije tako strašan. 4 šrafa i 6 žabica ukupno. Za prvo menjanje, trebalo je 15 minuta. Sledeći pit će biti 5. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  2. Štedim u proseku pola sata života dnevno po gužvama
  3. A mi koji svaki dan idemo motorom na posao? Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  4. Pantalone otišle kolegi. Za jaknu može zamena za hero 2 komunikaciju ako neko ima
  5. 70 evrića komplet
  6. Da ne popunjavam prostor za slike ovde, kačim link, pa koga zanima neka piše i pita. Ko je ozbiljan i normalan, lako se dogovorimo za cenu. Suzuki DL650 Vstrom 650 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Suzuki DL650 Vstrom 650, 2020. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 17000 km, Leštane. Cena 7.500 € - Motori - Polovni Automobili
  7. Ja bih razmotrio prodaju mog motora. Definitivno nisam za motor neko vreme. Evo prvo da ga oglasim ovde u grupu. 650 2020god 17k na satu ništa menjano osim ulja na njemu. Na njemu cirka oko 1500e opreme. Više bih voleo ovako da se dogovorim sa nekim nego da se mlatim sa budalama po oglasima... 0652661669 Nenad Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  8. Jel ovo tvoja garaža? Sviđa mi se dekor na zidu. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  9. Što bi ja voleo da uštedim 10k za godinu dana
  10. To crveno mu daje 10% na brzinu i 5% na vreme otplate kredita... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  11. Što se tiče opreme, to je posebna priča. Pogotovo za nove motore. Meni su pričali, ali ja sam tvrda tikva. Čudio se što su motori sa opemom po oglasima stari 3 god iste cene kao i nov motor. Lagaaano se ulupa u opremu 2 soma, kao dobar dan. I to ono što se kaže, da se spremi za put. Ništa luksuz navigacije od 3 glave i to... Prvo što uradiš kada ga isteraš je rega, naravno. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  12. Zna li se koliko je rata?
  13. Ja sam računao 72. To mi je bilo realnije s'obzirom da se reklamiraju povoljni uslovi Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  14. Mali strom na 6 godina izađe 9k. Što je ok po sadašnjim cenama. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  15. Ja koliko sam video, po 2 šrafa i dve žabice drže bočne plastike. Plus toliko još za plastiku koja drži kilometar sat. Po svemu sudeći rekao bih da se za 10-tak min može rešiti situacija. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  16. @saxi Sad ću da ti bacim kletvu da ti crkne! Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  17. Koja je sijalica u pritanju? Da kupim da imam? Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  18. Ja nisam imao problem sa nekulturom u saobraćaju, ali bilo je životinja na putu, i neobeleženih radova u AL. Najlepši put u AL po mom mišljenju je Vlora-Saranda. Šteta bi bilo da ne zanoćiš u Vlori i malo istražiš. Zapravo, šteta je da uopšte tako proletiš kroz AL, jer ima puno toga... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  19. Ovo bi bilo za rubriku razno Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  20. Pa to je ono da se izjednači nepravda. Što mi da se provlačimo i budemo brži? Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  21. Nemam ovaj problem, vozim malog stroma. [emoji16] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  22. Ne bi to smelo ni u ludilu da baca levo desno. - Proveri da li je točak, ili samo lančanik - Proveri ponovo da li je lepo stegnut lančanik za felnu - Između felne i lančanika postoji damper, odnosno guma. Proveri da se deo nje nije podvukao pod lančanik, i da li je pravilno legla. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  23. Kada radiš određenu marku i modele, i nisi svaštara majstor, može. Za svaji model postoje "boljke", ono što se kvari i ono što se ne kvari. Ja sam sa bratom koji je Reno expert rešio nekoliko outa stvari preko telefona, i na ogromno iznenađeneje biko je baš to što je on meni rekao posle progovorene 2 rečenice. Ako nisi svaštara majstor, rešiš čas posla. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  24. Nije ništa što je na točku. Definitivno. Zvuk dolazi iz vrata volana. Poslao Atili snimak. Čovek na jedan rekao da nije ništa strašno i da treba ležajevi volana da se malo našteluju. Rekao mi da ga zovem sledeće ned pa ce da mi objasni da namestim. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  25. Ne ponavlja se zvuk kada stisnem zadnju kočnicu. Ipak nije do kočnica. Nešto kod vrsta krcka definitivno. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja