Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Mislim da postoji mogućnost za seriju. Ima nas poprilično koji imamo 2u1 izduv, ako nas se skupi dovoljno, eto serijskog rešenja. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  2. Ja bih pokusao kod mene to da stavim, i prilicno sam siguran ko ga lepo uradi da će dobro leći. Jer kod mene je izduv 2u1, dosta toga nema sto bi smetalo da se napravi štender. Bar tako mislim. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  3. Jedan ovde [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  4. To sam već radio pa mi bilo dosadno [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  5. Ma nije. Skine se sedište, male i velike bočne plastike, raskači se rezervoar skine se i on, skine se pumpa za gorivo, odšrafi se kućište akumulatora i izvuče se. Za 3 sata čas posla gotovo sve [emoji23][emoji23][emoji23] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  6. Ne mogu da uglavim ovaj, malo je veći, moram da zamenim [emoji52] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  7. Epizoda "fabrički akumulator" [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  8. Ja se slažem da to nije neki posao rastaviti. Ako imaš krokodilku i drugara da ti drži balans motora eto ti rešenja, vrlo lako se skida. Samo imaj u vidu da onaj donji sraf može od prskanja vode i svega ostaloga da zariba do te mere (kao kod mene) da ti oči ispadnu dok ga izbiješ. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  9. Hahahahahahahaha 🤣[emoji23]🤣[emoji23]🤣[emoji23] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  10. To možda tebi koji okreneš motor naglavačke da istreseš i poslednju kap ulja [emoji16]🤣 Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  11. Inače da znaš što se tiče merenja ulja. Motor mora da radi neko vreme (5-10min) ili ga recimo najnormalnine vozis dokle si naumio, onda ga ugasiš, sačekaš par minuta i proveriš ulje na prozorčetu. Malo čudno ali tako se proverava jbg. Kod mene recimo kada ga upalim i ostavim na leru posle 15-20 min upali ventilator. Zavisi od spoljne temperature nema pravila. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  12. Ajd i to da ti kažem, mada je ova tema izuzetno opširna i u principu imaš sve u njoj. Vrati se nekoliko desetina stranica unazad bila je polemika o ulju ozbiljna. U principu se dosta nas složilo da Motul i nije baš najbolje rešenje za naše agregate. Ja sam po savetu za best buy kupio ELF 10w50 i prilično sam zadovoljan, (prodaje ga firma Profaco YUBC). Kosta oko 600din po litri i za te pare je izuzetno dobro. Ulje kontroliši posle svake duže ture. Ume da posrče kada je na jačem gasu. Ja sam eto imao nesreću da kupim loš primerak baš ovde na forumu pa mi eto već posle 20 i kusur hiljada kilometara crko akumulator [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]@mradomir Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  13. Imam ja jedno pitanje vezano za akumulator. Kupio danas, i sad trebam da sipam kiselinu unutra. Reče mi lik da posle mora da se formira i da se puni na punjaču na 0,2 A. Jel to baš striktno mora da bude 0.2 ili mogu da ga prikačim na neki klasični punjač? Kakva su iskustva? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  14. Dobrodošao na temu. Redovno proveravaj ulje za početak, mislim da je to najbitniji savet koji ti neko može dati. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  15. Odličan snimak. Nego da li se meni čini ili je tebi volan blago otišao u desnu stranu? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  16. Sutra idem po akumulator pa ću probati. [emoji106] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  17. Koji se kroz praksu nacin pokazao najbolji za zamenu akumulatora, tj vađenje - vraćanje. Ja gledao na youtube-u neki lik skinuo cilindar zadnje kocnice pa ga tu izvukao, al to mi malo čupavo nešto. [emoji848] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  18. [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122] Bravo! Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  19. @Mirkic Decko ima radnju u Gornjem Milanovcu. Ja sam bas zadovoljan kvalitetom crash bara sve je super odradjeno, problem je u tome sto momak vise nema pristup tim masinama za savijanje i ostalo mu je samo jos nekoliko komada za 4tx. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  20. Ja se slazem sa Arsom da bi trebalo biti malo vise detalja vezano za samu rutu. Tipa stajemo tu i tu, pauza tu i tu, obidjemo usput to i to. Ja nisam bio na puno bjb voznji, 5-6 ukupno, pa necu puno da solim pamet drugima jer ne znam kako je to sve inace organizovalo do sada. Ali moje misljenje smestaj, neka slika gde sta kako, ok cena se sada zna. Takođe mislim da bi se trebalo znali kuda idemo i kuda se vraćamo, bez puno iznenadjenja. Ja sam vozio po 600+km u danu i sve se stigne bez problema kada se ranije krene, i klopa, i odmaranja, i razgledanja itd. Mogli smo zaobici autoput i preći jos 50+km i videti nesto sta znam. Mislim da je i vama organizatorima lakse da sve to napisete nego da vas svi zivkamo na telefone ponaosob. [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  21. Ja sam se zbog tog 14 šrafa napatio kao rumun, dok mi bokilic nije rekao da mora on da se odpusti 🤣 Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  22. Jesi li ti osetio razliku na mom motoru? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  23. I ja sam zvao comp, imaju taj akumulator, 4500. To je super cena za 2 godine garancije. Jel neko koristio ovaj akumulator duze vreme, kakav li je zna li se? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  24. Ja sam nasao neki Handbrake. I kada krenem da smanjujem video laptop mi se usija, i ja sam izvalio da ce mi za neki malo bolji program trebati jača mašina. Nego gde kupiti akumulator za 4tx, neki odnos cena - kvalitet zna li neko. Ovaj moj malo poceo da zeza, pa da ja to preventivno odradim. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  25. Ima li ovde neko ko bi mogao da me posavetuje nesto vezano za video edit, i upload to youtube. Naime zanima me neki ok program kojim bih mogao spojiti klipove koje mi kamera inace secka na po 10 minuga u jedan duzi klip i da pritom ubacim neku muziku u pozadini, a za upload me zanima kako da uploadujem snimak a da mi youtube ne smanji kvalitet drasticno... Hvala ;-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja