-
Broj tema i poruka
1096 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Nenadbg88
-
Uf brate. Veoma jak izbor prvog motora. Nije problem kada si početnik već kada misliš da si postao znalac i kreneš da se opuštaš. A to nikada ne treba da se dogodi, uvek se ima šta novo naućiti i obnoviti. Ja sam se posle 10 godina sa 1200cc vratio na 650... Zbog moje lude glave prvenstveno... Jeste većina u glavi, ali ima dosta toga i u motoru. Kakav motor imaš, tako voziš, i tu nema rasprave da nije tako, to je pokazalo moje iskustvo. Srećni putevi i pamet u glavu... I da, voleo bih da čujem kako je izbor pao na XX kao prvi motor i kakvi su ti dalji planovi sa njim? Travel, ili showoff? Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Zašto sam ne nabaviš po specifikaciji šta ti treba? Ja sam svaki fabrički alat morao da dopunjujem uglavnom. Vidiš šta ti sve treba, popišeš, kupiš, spakuješ, i miran. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Moja keva koja je u penziji povremeno radi takve stvari. Ali ne bi bilo gotovi odmah. Mora da premeri, kupi šta treba.. par dana sigurno. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Stop @saxi [emoji1787] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Prodato Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Ko još to vozi [emoji2957] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Kao što naslov kaže. Prodajem, nove, otpakovane samo za slikanje original Suzuki štitnike ručica. Odgovaraju za model 650 druge i treće generacije. Novi su 110eur, mislim da je korektna cena 70 evrića. 0652661669 Nenad
-
Nenad ih odneo kuci [emoji16] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Da se zapljunem prvi. Zovem te. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Kolega, jel prodat telefon?
-
Nemam reči. A bilo ti je lepo to veče... Govorio si kako te planinski vazduh opušta... A sada tako... [emoji3525] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Evo možeš mene da cimneš pa ćemo se dogovoriti za termin. Piši na PP. BTW, znaš kako sam ja kupio mog? @nafetS mi dao da ga provozam do rumunije i nazad. I sve predrasude su nestale. Ljubav se rodila [emoji3590] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Dobro došao. Vrati fabrički far tom banditu, imaš to sad iz kine da poručiš. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Hm... Po svim novim statistikama biće ozbiljno teško da se za 3 dana uklopite u 150e. 1200km će vas stajati uz prosečnu potrošnju 4-5L 9-10 soma. Smeštaj najjeftinije što možete da prođete po sadašnjim cenama bar 1500 din po osobi pod uslovom da spavate u istom velikom krevetu i to je jako optimistična cena. Imate osiguranje, roaming net, to će vas stajati još jedno 1000-1500din. Hrana za tri dana bez restorana u najtanjem scenariju da sve kupuješ u marketu biće oko 1500-200din. Dakle jedino ako ovako planirate može da se uđe u taj budžet. Ja imam kontakt od jako pristojnog smeštaja u Targu Žiju. Nalaze se na glavnom magistrali i imaju dvorište za parkirati motor. Plaćao sam noćenje 2 soma ali bio sam sam. Ako treba broj pišite
-
Ti sada imaš unikatni skid plate i unikatne nosače [emoji1787] Ali da ne pričamo šta ne bi imao da nema skid plate-a. Meni je to must have. Inače ode filter ulja na jen dva. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Ti fabrički koferi su prelepi. Ali su bili fazon 1800e kada sam ja kupovao motor. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Ukraden motocikl Kawasaki z750
Nenadbg88 je odgovorio članu aleksandarkrstic u Predstavljanje Članova
Postavi neku sliku, Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока -
Hmmmm.... ovako laički dizna svećica... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Vozio sam ovakav motorčić istog godišta. Jako lepo ide, i jako lepo i retro izgleda. Sviđaju mi se štitnici vila napred (Harmonike) koje su nekada stari i kvalitetni motori imali. Povozan fino. Limenko za razliku od novih plastikanera. Ko voli ovakav fazon dobro će mu leći.
-
Komunikacija. Voice recorder sa opcijom poništavanja buke
Nenadbg88 je odgovorio članu Nenadbg88 u Dodatna Oprema
Da, testirao sam. Ostavio fon u sobi i prošetao se kroz celu kuću sa kacigom. Kada me neko zove zvuk je odličan. Ali kada snimam, bože sačuvaj. Od vetra i zvuka motora ništa živo se ne čuje -
Sardinija naredni vikend, ima li interesenata?
Nenadbg88 je odgovorio članu maxmladen u Predlozi za izlete i putovanja
Ima fora. Zove se usrana motka. [emoji1787][emoji23] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
