Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Uf brate. Veoma jak izbor prvog motora. Nije problem kada si početnik već kada misliš da si postao znalac i kreneš da se opuštaš. A to nikada ne treba da se dogodi, uvek se ima šta novo naućiti i obnoviti. Ja sam se posle 10 godina sa 1200cc vratio na 650... Zbog moje lude glave prvenstveno... Jeste većina u glavi, ali ima dosta toga i u motoru. Kakav motor imaš, tako voziš, i tu nema rasprave da nije tako, to je pokazalo moje iskustvo. Srećni putevi i pamet u glavu... I da, voleo bih da čujem kako je izbor pao na XX kao prvi motor i kakvi su ti dalji planovi sa njim? Travel, ili showoff? Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  2. Zašto sam ne nabaviš po specifikaciji šta ti treba? Ja sam svaki fabrički alat morao da dopunjujem uglavnom. Vidiš šta ti sve treba, popišeš, kupiš, spakuješ, i miran. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  3. Moja keva koja je u penziji povremeno radi takve stvari. Ali ne bi bilo gotovi odmah. Mora da premeri, kupi šta treba.. par dana sigurno. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  4. Stop @saxi [emoji1787] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  5. Prodato Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  6. Ko još to vozi [emoji2957] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  7. Kao što naslov kaže. Prodajem, nove, otpakovane samo za slikanje original Suzuki štitnike ručica. Odgovaraju za model 650 druge i treće generacije. Novi su 110eur, mislim da je korektna cena 70 evrića. 0652661669 Nenad
  8. Nenad ih odneo kuci [emoji16] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  9. Da se zapljunem prvi. Zovem te. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  10. Kolega, jel prodat telefon?
  11. Nemam reči. A bilo ti je lepo to veče... Govorio si kako te planinski vazduh opušta... A sada tako... [emoji3525] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  12. Evo možeš mene da cimneš pa ćemo se dogovoriti za termin. Piši na PP. BTW, znaš kako sam ja kupio mog? @nafetS mi dao da ga provozam do rumunije i nazad. I sve predrasude su nestale. Ljubav se rodila [emoji3590] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  13. Gile, ni ja ne volim da me iko zivka. Ali... Za ne daj bože... Kako ćeš pomoć pronaći, smeštaj pozvati. Pogledati gde je šta...? Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  14. Neka je sa srećom momci. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  15. Dobro došao. Vrati fabrički far tom banditu, imaš to sad iz kine da poručiš. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  16. Hm... Po svim novim statistikama biće ozbiljno teško da se za 3 dana uklopite u 150e. 1200km će vas stajati uz prosečnu potrošnju 4-5L 9-10 soma. Smeštaj najjeftinije što možete da prođete po sadašnjim cenama bar 1500 din po osobi pod uslovom da spavate u istom velikom krevetu i to je jako optimistična cena. Imate osiguranje, roaming net, to će vas stajati još jedno 1000-1500din. Hrana za tri dana bez restorana u najtanjem scenariju da sve kupuješ u marketu biće oko 1500-200din. Dakle jedino ako ovako planirate može da se uđe u taj budžet. Ja imam kontakt od jako pristojnog smeštaja u Targu Žiju. Nalaze se na glavnom magistrali i imaju dvorište za parkirati motor. Plaćao sam noćenje 2 soma ali bio sam sam. Ako treba broj pišite
  17. Ti sada imaš unikatni skid plate i unikatne nosače [emoji1787] Ali da ne pričamo šta ne bi imao da nema skid plate-a. Meni je to must have. Inače ode filter ulja na jen dva. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  18. Ima istine ovo za dane što kažu kolege, znači kada je dan duži. Ja sam kasnooktobarsku vožnju proßle godine realizovao Beograd-Sarajevo-Mostar-Trebinje-Dubrovnik. Dosta toplija i predvidljiva klima za ovo doba godine. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  19. Ovo i jeste 3 dana 2 noćenja. Mene druga stvar brine ovde a to je da nisi malo okasnio sa ovim? Jesi li proverio vreme kakvo će biti gore i da li je put uopšte otvoren? Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  20. Ti fabrički koferi su prelepi. Ali su bili fazon 1800e kada sam ja kupovao motor. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  21. Postavi neku sliku, Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  22. Hmmmm.... ovako laički dizna svećica... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  23. Vozio sam ovakav motorčić istog godišta. Jako lepo ide, i jako lepo i retro izgleda. Sviđaju mi se štitnici vila napred (Harmonike) koje su nekada stari i kvalitetni motori imali. Povozan fino. Limenko za razliku od novih plastikanera. Ko voli ovakav fazon dobro će mu leći.
  24. Da, testirao sam. Ostavio fon u sobi i prošetao se kroz celu kuću sa kacigom. Kada me neko zove zvuk je odličan. Ali kada snimam, bože sačuvaj. Od vetra i zvuka motora ništa živo se ne čuje
  25. Ima fora. Zove se usrana motka. [emoji1787][emoji23] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja