Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Kolega je u pravu, moj drug je na ovog bandita što ja hoću stavio drugi poviseni volan, totalno truga vožnja. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  2. Mogu da preporučim motor ako neko razmišlja da li da bije put da ga gleda. A ti kolega moj apsolutno ne znaš šta hoćeš [emoji38][emoji38][emoji38] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  3. A topići? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  4. Čestitam ;-)
  5. Trudiću se da ne serem puno i da budem kratak. Kao profesionalni aktivni vozač svih kategorija, često sam se nervirao oko gomile stvari vezano za druge učesnike u saobraćaju, i odgovor je samo jedan: Ljudi jednostavno ne shvataju saobraćaj previše ozbiljno. Velika vecina koristi automobil ispod sat vremena dnevno pa cak i mnogo manje, njima je to sporedna stavka u životu, čak da kažem i nebitna. Idu na posao i vracaju se, a u glavi 300 različitih problema i situacija i sve to nevezano za saobraćaj, tu mozak koristi podsvesnu funkciju i vozi se po difoltu dok se totalno drugim stvarima posvećuje primarna svesna pažnja. Koliko oni god bili krivi ja vam garantujem da je ta krivica od nedovoljno svesti i nepažnje a ne od svesne namere da je neko kao automobil jači od motora pa njega boli qrac. Kao primer cu da vam navedem bezbroj uletanja u makazice, preticanja i isecanja na Ibarskoj magistrali dok se ja u kamionu od 20 i više tona trudim da držim bezbedno odstojanje da ne bih nekoga od njih ubio u takvim situacijama, jer da je bilo ko od njih ikada seo da vozi pun kamion i da shvata koliko meni vremena i prostora treba da zaustavim taj kamion pri iznenadnoj situaciji i da mogu da ih spljeskam kao mušice, nikada to ne bi ni pomislili da urade. Jednostavno ljudi nisu svesni a nestrpljenje i ankcioznost igraju svoju ulogu. Ja sam sinoć prvi put ove sezone ušao u gradske gužve motorom dok sam išao do Astrala, mogu da vam nabrojim ne znam ni sam koliko nepažljivih postupaka vozača, i najbolji savet koji bih svima mogao da dam je da ako se sami ne sačuvamo niko neće da nas sačuva. Po profesionalnim istraživanjima, šansa da se motociklista povredi u saobraćaju je 16 puta veća u odnosu na vozača putničkog vozila. Zato shvatite grad kao minsko polje, 16 puta pogledajte na svakoj raskrsnici, i 10 puta u retrovizore pri svakom kočenju. To što mi imamo daleko više pažnje i svesti je zato što nam je ulog u saobraćaju daleko veći, ostali je nemaju i naviknimo se na to. Živi bili svi. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  6. Najbitnije je da si dobro. Sad gledaj da odereš osiguranje pa na Multistradu lagano ;-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  7. SD 28 47 7 - 1 @Astral Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  8. Malo popodnevnog majstorisanja@Astral [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  9. Spustam pocetnu cenu za 100e, ostalo kalkulišite sami :-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  10. Nećeš ti tdm, tražiš dlaku u jajetu. Tako ti i treba [emoji12] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  11. @Alekre -u se nesto pokvarilo na motoru! Aprililili... [emoji1][emoji1][emoji1] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  12. Hocemo neko okupljanje posle 6? [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  13. Meni je TDM definitivno poslao slab. To je tako zahvalan tip motora za mogućnošću da potegne donekle, udoban, malo troši, skockana jedna svestranost u jednom motoru. Što bi značilo nešto ovako: Imam devojku i u dugoj smo vezi (TDM), zadovoljava me i radi sve što joj kažem. Poslušna je, pitoma, proputovali smo zajedno ne znam ni sam sada više koliko, nikada, ali nikada nije bila problematična, radovala se zajedno samnom i nikada me nije izneverila. A onda sam je jednoga dana prevario i proveo dan sa nekom drugom (bandit 1200). Ta mala je tako žustra i oštra, pruža mi takvo uzbuđenje koje nikada nisam osetio u životu. Na nju mi se diže (adrenalin) kako mi nikada nije digao sa mojom sadašnjom, čak i kada je samo pogledam. U poslednje vreme se viđamo sve češće dok moja devojka čami u dvorištu i čeka da izađemo negde... Šta raditi.... [emoji849]🤪 Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  14. Ja kao neko neko ko je prvi put seo na VFR mogu da kazem da polozaj sedenja nije tako strašan ni za nas gabaritnije. Ono sto je negativno na mene uticalo jeste jedino ta boja, i tabla mi je nekako užasno ružna uživo, kao na modelima iz ranih 90-tih. Inače dobro poteže i pruža uživanje, koči baš dobro. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  15. Nije bilo dovoljno varnica sa obe strane, da bi izlazili iz zone komfora. Mislim da bi ova situacija najbolje opisala naš današnji susret. Za VFR takođe mislim da je mehanički u top stanju, i ok estetski. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  16. @ThePainkiller Lepo rečeno [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  17. Čekajući@ThePainkiller Stavio sam ga pored ćveca da se ženi više dopadne [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  18. Evo konačno da ubacim neke nove slike, danas slikane. Inace prva vožnja ove sezone. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  19. [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  20. Ja se javljam za ove Laser topove ako ne odu. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  21. Hvala Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  22. Kakav sad vfr bog te? [emoji1] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  23. Imam Race ada 2u1, ne sviđa se. Arrow bi bio dobar izduv možda. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  24. Ljudi, posto mi ova prodaja slabo ide, sve su vece sanse da cu ga zadržati. Imam jedno pitanje, ima li neko neki dobar predlog za neki dobar bučan auspuh, ono baš da uši odpadaju [emoji38] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  25. Hoce neko do grada na piće? [emoji3] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja