Jutros se tako naoštrim da odvozam jedno 500km u cugu, probudio se u 5. Isplaniram rutu Smederevo, Požarevac, Golubac, Kladovo, Negotin, i konačno Rajkova Pećina kod Majdanpeka koju toliko dugo želim da posetim, cirke malo vise od 500km sve. Sve proverim na brzaka, tankam gorivo proveravam gume i pun gas. Tako sam se lepo bio razvozao od 7 ujutru, i negde na pola puta između Smedereva i Požarevca nalećem na ležeći koji nisam video. Čujem nešto puca i tandrče zamnom, polako usporavam, a moja Maxia me pretiče sa desne strane i upada u jarak. Bože šta je pretrpeo kofer u životu ga neću promeniti, a jedini trag sa desne strane na koferu i ništa više, jer je klizao po donjoj strani i upao u jarak pun trave. Lakijeva kineska ploca koja je sa sve koferom placena 30e ja mislim, i sa kojom sam bio prezadovoljan puče k'o seljačka peta, šta ću okačim maxiu na desnu stranu i tako se vratim kući. Sreća da sam od@Markone88 kupio ploču pre koji mesec pa sada to sve i izgleda mnogo lepse. Ali propade tura jbg. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka