Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2763
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Samo ti nemoj nekome da pricas kakav je put...
  2. Jbt, isto kao kota 555
  3. Toe zato sto si se ratosiljao PezotA
  4. Aha...videh sad na sta mislis .. Pa dobro , pise i da je akcija do 31.07 pa evo ga avgust i jos je... A i ta cena stoji bas odavno kod mene na tel i u app
  5. pa ovo je screenshot sa sajta.
  6. Pa evropski deo Turske je 3% teritorije... ako idem ,kao sto idem ,u Sarimsakli i tamo mi vrisne auto - sao roma babo babo... eto jos jedne prednosti Atlasa sve otkrijes sam usput , jebem li im semenku , nista ne pricaju... malopre zavo teslu i pitam za tursku ...snajka kaze "evropski deo" ..ja se napravim budala i pitam , a gde je to , koji su to gradovi ?.... aaa,,,hmmmm,, pa znate , pa ima na karti na googlu , pa tuc muc ... mrs u pizdu materinu ne znam kome ikome normalnom treba evropski deo turske za autoosiguranje
  7. nije to popust zato sto si tri godine kod njih... vazi za sve , ali marketing radi pos'o... Eve
  8. mukice... promenite brend i vozite se sa osmehom.. salu na stranu , u Tesli nema paket koji pokriva Tursku ?!?!
  9. Beringer x32 compact , Rhino bags torba , novi OS , odlican preset ! Podesena dva in ear izlaza , vokoder , scene. . Sve ful. Mikseta je stara par godina, kupljena nova u Italiji Cena - 1000e fiksno
  10. Ma ne to...prebrzi su za nas..imaju taj teleleleleleleever , nemos to stici... Jedina sansa da ih sustignemo je kad oni stanu da doliju ulje u motor.. tad imamo neku sansu .
  11. Ne vozimo sa geesovcima
  12. Radi kawa na 3000 mnv kao satic
  13. Koji je to vikend ?
  14. @Vaske4s jesu ovo sa strane lufteri ili dzepovi?
  15. Bravo za gest !
  16. Hvala... Jeste, Dolomiti su def nesto sto se treba obici
  17. Pezo ?! Ma daj...nemoguce !! :)
  18. sto je sigurno - sigurno je... pa nece tebe medved juriti ..
  19. Sta bre 30 iljada ?!?? Mitas ??? Hahahahah ... Ajde ne... Za 8000 razlike , ajde ne
  20. Ma te gume su skupe , jebo ih otac nenormalni... Realno su do jaja, ali siju sa cenom
  21. Imam i ja, nego ne smem da mu kazem... Mnogo dugo levih nema na stanju, a desnih ima ( valjda zato sto desni ide na kocnicu a gadja se i sa z1000, zx14 , sx1000 itd itd ) , ali ja stvarno nisam vise mogao da gledam ona zlatna sranja, pa sam se setio i narucuo dva desna, jer , samo poklopce uzimam .. Ako ikad stigne levi, narucicu ga ...
  22. Ma si lud ? Nema opasno, samo ako si iole kasvetan u glavE
  23. @shoyyka Taman mislio , preterao sam... Sledeci grad... I tako... Ali , sve to u rok sluzbe....
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja