Jump to content

Moto Zajednica

bracabgd

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2335
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bracabgd

  1. Vi koji ste dosli dobro nam dosli, a vas dvojca sutra da ste se nacrtali u Beogradu.Ajde Djuro popricaj ti sa Atlantikom malo,upotrebi taj tvoj prepoznatljivi sarm i polako kuci.Poslusace te AA znam 100%
  2. Evo sad videh,sta iskombinovao si da ne radis pa pravis zazubice.
  3. Ti Djuro da se ratosiljas te bede kad se vrnete Boze zdravlja.Ajde nekima srecan put,a nekima ostanak pa da se rese ti problemi da ne moramo svi zajedno da dolazimo po vas
  4. Jeste Italijan al` je prelep
  5. Pa u postu iznad vidis i sam ako moze 150-ka od BG-HN zasto ti ne bi mogao do sjevera CG
  6. Ja sam planirao isto to sa istim skuterom ali nisam znao sta cu sa zenom i decom na moru.Moram da probam,stim sto bih isao sam.Kojom rutom si isao?
  7. Video sam taj scooter komsija ga ima ali ga nisam cuo kako pali.Lepa stvarcica ali i kao sve honde ili ti Japanci malo poskupa
  8. A koje je godiste? Koliko je presla i koliko moze da razvije?
  9. E cuti sta bi ja dao da sutra ustajem u 6 i krecem sa vama
  10. Imas ljude na forumu koji to rade.Pogledaj malo ovde E-bay
  11. Pre tri godine su mom rodjenom burazeru na Terazijama kod Dvora izmedju 10-12 u sred bela dana digli skuter ispred radnje gde radi.Razno razne kamere od banke prodavnice itd.Burazer ove godine dobije poziv za sud kao svedok,niko ne pominje skuter.Kao da li ti je poznat N.N pokazali mu sliku,burazer prvi put vidi lika i pita ko je sta je a oni kao izvrsio je par kradja pa kao sumljaju i da je on odradio skuter.Da skratim pricu do sada nista od skutera i naj verovatnije nece ni biti,al se nadamo i cekamo
  12. Samo da tebi bude sve ok a motorce ce da se vozi i takvo pa na zimu sredjivanje.
  13. I tako ja ostavim moje mezimce ispred lokala gde radim i stavim disk lock na zadnji tocak,drugari koji rade na obezbedjenju ga pogledaju sa vremena na vreme posto se uvek nadje neko da sedne na nju ili tako nesto.Elem da li je neko hteo da je odveze ili mislio da se malo poigra pokusao je da je pomeri i naravno iskrivio mi zadnji disk ,nije strasno ali me strasno nervira,ne znam sta da radim ali mislim da cu staviti disk lock sa alarmom ima drugar i to cudo pisti kao ludo. Ovo se sve desava u centru grada pored gomile ljudi koja non stop prolazi.
  14. Lepo ja rekoh ima da ga upicani za Rumuniju
  15. Poceli su da se proizvode od jula 2008 tako da u istom godistu imas i karb i EFI
  16. 064 3232258
  17. Sto si takav,mora da bude lep za Rumunke Stize on na vreme za
  18. Sto si takav,mora da bude lep za Rumunke
  19. Naravno sve je stvar srece.Evo npr ja sam uzeo nesto za izbegavanje ali me bogu hvala sluzi jos uvek 5000km ove sezone bez ikakvih problema.Majesty 2002 god sa kao malo predjenih km ali veoma losom estetikom(izgrebana prednja maska sa obe strane)ali me odlicno sluzi sto mogu da potvrde kolege iz MSC sa kojima sam se vozao. Tako da budi uporan i nadji ono sto ti se svidja a ja za minareli agregat imam samo reci hvale Maxi pozdrav
  20. Probaj kod Mate ili Beoguma
  21. Izvini na off-u ali ako sam ista naucio u zivotu a to je ne svadjaj se sa ljudima koji ti nisu dali racun(konobari, serviseri itd) i od kojih ocekujes uslugu za ono sto posteno platis.Nisam ti bio od pomoci i nadam se da ces se brzo vratiti u sedlo svog mezimca.Maxi pozdrav
  22. Kud si ti krenuo s`kacigom na glavi? Zar nisi primetio da ti fali volan.
  23. Ma ti mozes i takav ko da Rumuni znaju kako AA treba da izgleda
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja